Sunrise Festival 2013. Sebastian Ingrosso i Alesso gwiazdami tegorocznej edycji! [VIDEO]

2013-04-06 10:29

Sebastian Ingrosso i Alesso to kolejne gwiazdy Sunrise Festival 2013! Alesso wystąpi w Kołobrzegu 26 lipca, a Sebastian Ingrosso dzień później. Na Eska.pl możecie posłuchać ich największych hitów!

Znamy kolejne gwiazdy tegorocznej edycji Sunrise Festival! Do grona największych wymiataczy światowej sceny klubowej, którzy wystąpią na Sunrise 2013 dołączyli Sebastian Ingrosso i Alesso! Sebastian Ingrosso pojawi się na scenie 26 lipca, a Alesso usłyszymy dzień później, 27 lipca. W sprzedaży są jeszcze bilety na to wielkie muzyczne wydarzenie, jednak musicie się spieszyć, jest ich coraz mniej!

>>>Sunrise Festival 2013 - sprawdź, kto wystąpi na tegorocznej edycji!

Alesso to szwedzki DJ i producent muzyczny. Gatunek muzyczny w którym tworzy to progressive house. Chociaż muzyką zajmuje się odkąd skończył 10 lat, przełomem w jego karierze był duet z Sebastianem Ingrosso i ich wspólny kawałek Calling. Jego kolejnym wielkim hitem jest Years nagrany z Matthew Koma. Przebojem okazał się także utwór Every Chance We Get We Run z Tegan i Sarą oraz Davidem Guettą! Te i nie tylko przeboje usłyszycie na Sunrise 2013!

Sebastian Ingrosso był członkiem grupy Sweedish House Mafia, która rozpadła się w 2012 roku. Oprócz przebojów, które nagrał z zespołem wśród których jest Don't You Worry Child, znany jest także z hitu Calling z Alesso.

Zobacz Calling - Sebastian Ingrosso ft. AlessoNie czytałeś jeszcze?

X Factor 3 - Sprawdź, kto zostaje, a kto odpadł!

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze