Summertime Ball 2019 - Calvin Harris, Jonas Brothers i inni porwali publiczność! [WIDEO + FOTO]

2019-06-09 11:53 RW
Summertime Ball 2019 - Calvin Harris, Jonas Brothers i inni porwali publiczność! [WIDEO + FOTO]
Autor: Jakub Adamiak Summertime Ball 2019 - Calvin Harris, Jonas Brothers i inni porwali publiczność! [WIDEO + FOTO]

Wielkie gwiazdy, najlepsze hity i wyjątkowa atmosfera - Summertime Ball 2019 rozgrzało do czerwoności publiczność zgromadzoną na Wembley! Calvin Harris, Jonas Brother i Rita Ora, to tylko mniejsza część zaproszonych - muzycznych osobistości. Co się działo na odnowionym stadionie w Londynie? Przekonajcie się oglądając zdjęcia i wideo na ESKA.pl

Lato 2019 trwa w najlepsze! A w raz z nim sezon muzycznych wydarzeń w plenerze i festiwali. Polscy fani od lat doskonale bawią się na Open'er Festivalu w Gdyni, Orange Warsaw Festival w Warszawie czy Sunrise Festival w Kołobrzegu. Te miejsca zdecydowanie są na mapie koncertowej fanów z całego świata. Podobnie jak doroczna impreza Summertime Ball. W tym roku na wyjątkowej imprezie wystąpili m.in. Rita Ora, Khalid, 5 Seconds of Summer czy na zakończenie Calvin Harris! 

Zobacz: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Summertime Ball 2019 - co się działo?

Występy największych gwiazd na Summertime Ball 2019 zobaczyło łącznie 80 tysięcy osób. To zdecydowanie jeden z najlepszych wyników, jeśli chodzi o letnie imprezy w tym roku. Wszystko to oczywiście zasługa znakomitego line-upu. Na ogromnej scenie postawionej na Wembley w Londynie stanęły gwiazdy: Calvin Harris, Maroon 5. Halsey. Mark Ronson, Anne-Marie, Jonas Brothers, Jess Glynne, 5 Seconds Of Summer, Khalid, Ellie Goulding, Sigala, Rita Ora, Jax Jones, Mabel, Jonas Blue, Sigrid, Ava Max, Tom Walker i Lauv. Koncerty obejrzycie na oficjalnym kanale Capital FM na YouTube, a zdjęcia w galerii poniżej tego artykułu!

Najnowsze