Dawid Podsiadło

i

Autor: YouTube/Dawid Podsiadło

Starsza kobieta upomniała Dawida Podsiadłę. To go zawstydziło!

2022-10-19 9:08

Lada chwila Dawid Podsiadło zaprezentuje fanom długo wyczekiwany krążek Lata Dwudzieste. Na kilka dni przed premierą albumu artysta postanowił sprawdzić, co o jego zawartości sądzą mieszkańcy Warszawy. Prawdziwą królową zamieszczonego w sieci vloga była bez wątpienia starsza pani, która upomniała znanego wokalistę. Natychmiast się poprawił!

Jak brzmi nowy album Dawida Podsiadły? O tym na kilka dni przed premierą krążka zatytułowanego Lata Dwudziesta mogli przekonać się przypadkowi przechodnie. Najpopularniejszy wokalista w Polsce wyruszył bowiem w miasto, by dowiedzieć się od Warszawiaków, jak oceniają jego niewydane kawałki. Piosenkarz pytał, czy podobają im się teksty, brzmienie, a także, czy płyta ma szansę odnieść sukces na miarę Małomiasteczkowego. Przypomnijmy, że poprzedni krążek Dawida, z którego pochodzą takie hity jak Małomiasteczkowy, Nie ma fal czy Trofea, jest podwójnie diamentowy. Aby upewnić się, czy Lata Dwudzieste mają szansę dotrzeć do wszystkich, wokalista pytał o opinie słuchaczy w każdym wieku. Bez wątpienia największą gwiazdą zamieszczonego na kanale Dawida materiału była starsza kobieta, która w rozmowie z 29-latkiem przyznała, że sama ma za sobą muzyczną przeszłość. Gdy miała 12 lat, śpiewała w chórze Filharmonii Narodowej. Nie obca była też jej znajomość języka polskiego. Seniorka od razu poprawiła Podsiadłę, gdy popełnił błąd.

Dawid Podsiadło wydaje płytę w tym samym dniu, co Doda. Piosenkarka odpowiedziała!

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Dawid Podsiadło - nowa płyta

Jak można wywnioskować, bohaterka nagrania usłyszała przedpremierowo utwór WiRUS. Artysta zapowiedział tytuł, posługując się niepoprawną polszczyzną, na co kobieta szybko zareagowała.

- Puszczę piosenkę, która mam nadzieję trochę...

- Wirus?

- Tak, ona się nazywa Wirus

- NOSI TYTUŁ! - poprawiła piosenkarza i pogroziła mu palcem.

Widać było, że wokalista wziął sobie uwagę do serca, a internauci pokochali panią, której imienia nie znamy.

- Proszę o całość ze starszą panią, była najlepsza.

- To jest świetne! Poproszę o całość z tą starsza Panią ❤️ Fajna taka pokoleniowa konfrontacja

- Lajk dla Pani z Chóru Warszawskiego za pytanie o poczucie humoru - piszą.

Czekacie na Lata Dwudzieste?

Sonda
Czekasz na Lata Dwudzieste?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE