Stado kozic to? Pytanie w Milionerach zaskoczyło uczestniczkę

2017-07-12 14:59

Stado kozic to...? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie wejdź na ESKA.pl!

Stado kozic to...? Z takim pytaniem musiała się zmierzyć Joanna Sroczkowska w ósmym odcinku popularnego programu Milionerzy. Uczestniczka zaznaczając poprawną odpowiedź miała szansę wygrać gwarantowane 40 tysięcy złotych. Na ekranie, po przeczytaniu pytania, pojawiły się cztery proponowane odpowiedzi:

A sfora
B tabun
C kierdel
D wataha

Troleje - do czego służą? Pytanie w Milionerach

Autor: brak danych

Troleje służą do nauki...? Z takim pytaniem musiała się zmierzyć Joanna Sroczkowska w ósmym odcinku popularnego programu Milionerzy. Uczestniczka zaznaczając poprawną odpowiedź ma szansę wygrać 125 tysięcy złotych. Na ekranie pojawiły się cztery poniższe odpowiedzi:

Joanna Sroczkowska była delikatnie zaskoczona pytaniem. Wszystko dlatego, że nie była pewna, która z odpowiedzi może być prawidłowa. Po dłuższej chwili zastanowienie pani Joanna postanowiła jednak zaryzykować. Wykluczając niektóre z odpowiedzi pani Joanna postawiła na C czyli kierdel. Okazało się to dobrym wyborem, dzięki czemu uczestniczka zgarnęła 40 tys. złotych i mogła grać dalej!

>> Co Bóg powiedział do węża? Pytanie w Milionerach

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze