Sprawa dla reportera - leki na spirytusie to hit Tik Toka. Swoją wersję nagrała nawet Doda!

2021-10-04 10:02
Elżbieta Jaworowicz
Autor: Michal WARGIN/East News

Prowadzony przez Elżbietę Jaworowicz program telewizyjny Sprawa dla reportera od lat cieszy się wielką popularnością wśród widzów, a od pewnego czasu również wśród użytkowników Tik Toka. Wszystko za sprawą fragmentu odcinka, w którym bohaterka zapytana o to, czy spożywa alkohol, zaprzecza, tłumacząc się braniem leków. Gdzie znaleźć cały odcinek?

Sprawa dla reportera - leki na spirytusie to jeden z największych hitów wśród użytkowników aplikacji Tik Tok. Korzystając z apki, ciężko nie natrafić na wideo, w którym jako podkład wykorzystano fragment jednego z odcinków popularnego programu telewizyjnego, którego prowadzącą od samego początku jest dziennikarka Elżbieta Jaworowicz. Co ciekawe, własną wersję viralowego trendu nagrała nawet sama Doda. Nic dziwnego, że wielu internatów poszukuje całego odcinka, z którego wyciągnięto następujący dialog Jaworowicz i matki głównej bohaterki.

- A pani nie pije?

- A skąd!

- Nigdy pani nie piła? Taki zapach wyczułam...

- Nie piję, pani redaktor, biorę leki.

- To z takich leków ma pani zapach alkoholowy?

- Nie! Tak... Mam na spirytusie lek... 

Wymiana zdań pomiędzy dziennikarką a kobietą stała się tiktokowym trendem. Poniżej zamieszczamy informacje, gdzie można znaleźć cały odcinek Sprawy dla reportera.

Sprawa dla reportera - leki na spirytusie

Internauci poszukują odcinka, z którego pochodzi hitowy cytat 'A pani nie pije?'. Z pewnością dla wielu szokującą będzie informacja, że cytowany dialog nie był częścią żadnego z aktualnych odcinków programu, a materiału zrealizowanego i wyemitowanego w 2017 roku. Wideo zamieszczone w serwisie TVP VOD pochodzi z 31 sierpnia 2017 roku, a internetowym trendem stało się dopiero teraz. Bohaterką odcinka była walcząca o odzyskanie prawa do opieki nad trójką swoich dzieci pani Agnieszka.

Rising Star Polska 2021 - gala finałowa z wielkimi gwiazdami!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze