Spotify Wrapped 2022 - jak sprawdzić? Kiedy muzyczne podsumowanie roku?

2022-11-26 13:11
Spotify
Autor: Canva

Spotify Wrapped 2022 pomoże Wam sprawdzić, czego przez ostatnie 12 miesięcy słuchaliście najczęściej. Dzięki specjalnej funkcji aplikacji dowiecie się również, kto w tym roku został Waszym ulubionym artystą. Jak sprawdzić muzyczne podsumowanie roku 2022?

Spotify Wrapped 2022 – jak zobaczyć czego słuchaliśmy w ciągu ostatnich miesięcy? Muzyczne podsumowanie roku na Spotify cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników aplikacji. Koniec roku to przecież znakomity czas, by podsumować ostatnie miesiące i to, co w trakcie nich się wydarzyło. Również muzycznie. Aplikacja Spotify w bardzo łatwy sposób można sprawdzić jakich artystów i piosenek słuchaliście w ostatnich miesiącach najczęściej. Dzięki Spotify Wrapped 2022 każde zarejestrowane na platformie konto otrzyma spersonalizowane podsumowanie danego roku pod względem słuchanej muzyki. Aplikacja daje swoim użytkownikom świetną okazję, by sprawdzić, który artysta najbardziej zachwycił ich w ostatnich miesiącach oraz które utwory były ich ulubionymi.

Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Spotify Wrapped 2022 - co to?

Spotify Wrapped 2022 pokaże nam statystki dotyczące tego, jakich artystów słuchaliśmy najczęściej oraz stworzy spersonalizowaną playlistę z piosenek, które przez ostatnie 12 miesięcy rozbrzmiewały z naszych głośników najczęściej. Dzięki aplikacji będziemy mogli zobaczyć również ile razy słuchaliśmy danych utworów, gatunków, czy podcastów.

Spotify Wrapped 2022 - jak sprawdzić?

Kiedy tylko kampania Spotify Wrapped się rozpocznie, od razu po włączeniu aplikacji naszym oczom ukaże się baner dotyczący akcji. Klikając w niego pojawi się nasze podsumowanie 2022 roku. Ranking będzie można sprawdzić także na komputerze za pośrednictwem www.spotify.com/pl/wrapped/. Po przejrzeniu statystyk platforma zaproponuje nam udostępnienie wyników w mediach społecznościowych.

Przerwa świąteczna 2022 - kiedy jest wolne? Ile dni nie idziemy do szkoły? [DATA]

Spotify Wrapped 2022 - kiedy?

Spotify Wrapped w poprzednich latach było udostępniane jest w okolicy grudnia. Każdego roku na przełomie listopada i grudnia użytkownicy aplikacji mogą sprawdzić, czego słuchali najczęściej. Dokładna data Spotify Wrapped 2022 jest jeszcze nieznana, jednak aplikacja coraz częściej wyświetla baner, według którego fani muzyki już niedługo poznają swoich ulubionych artystów w 2022 roku oraz posłuchają spersonalizowanej playlisty.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze