Circle K

i

Autor: Materiały prasowe

EKOLOGIA

Sposób na EXTRA poranek? Kawa za 1 grosz na stacjach Circle K

2024-04-25 15:56 Materiał sponsorowany

Lubisz zacząć dzień od kubka aromatycznej kawy? Odwiedź jedną ze stacji Circle K ze swoim kubkiem wielokrotnego użytku i zatankuj min. 20 litrów dowolnego paliwa miles®, milesPLUS® czy SupraGas, a za pyszny kawowy napar zapłacisz tylko 1 grosz. To prosty i przyjemny sposób EXTRA poranek, a także duży krok w stronę ekologii.

Co Ci robi EXTRA poranek?

Kawa to dla wielu osób poranny rytuał, bez którego nie wyobrażają sobie startu w nowy dzień. Aromatyczna kawa skutecznie poprawia nastrój, rozjaśnia umysł i pobudza do działania. Jednak w codziennym pędzie nie zawsze jest czas na spokojny, kawowy relaks o poranku. Jeżeli zazwyczaj zaczynasz dzień w biegu, z pewnością po drodze zatrzymujesz się w wybranym miejscu, by kupić ulubioną kawę. Opcja na wynos pozwala cieszyć się smakiem kawy bez konieczności zwalniania tempa.

Powiedz STOP jednorazówkom

Według statystyk co roku na świecie zużywa się nawet 500 miliardów jednorazowych kubków. Choć te z papieru wydają się bardziej przyjazne naturze, niż kubki wykonane z plastiku, wrażenie jest złudne. Papierowe jednorazówki także pokryte są sztucznym tworzywem, które zapewnia izolację termiczną i zapobiega przemakaniu naczynia. Zarówno plastikowe jak i papierowe kubki tworzą coraz większe sterty śmieci, przyczyniając się do zwiększenia emisji CO2, zanieczyszczenia powietrza i pogłębiania kryzysu klimatycznego.

Można temu zapobiec, redukując zużycie jednorazówek na rzecz kubków wielokrotnego użytku. Wygodne w użyciu, szczelne, wykonane z trwałych materiałów, które długo utrzymują ciepło, mogą stać się naszym nieodłącznym towarzyszem każdego dnia. Kawa pita z własnego kubka zawsze smakuje lepiej, a jeżeli przy okazji przyczyniamy się do ratowania środowiska, satysfakcja jest jeszcze większa.

Circle K

i

Autor: Materiały prasowe

Pomysł na EXTRA poranek? Zgarnij kawę za 1 grosz i pomóż planecie

Praktyczny i przyjazny planecie zwyczaj korzystania z kubków wielokrotnego użytku promuje m.in. marka Circle K. Sieć stacji wprowadziła atrakcyjną akcję promocyjną „EXTRA poranki z kawą” dzięki której możesz kupić ulubiony kawowy napój za symboliczny grosz. Żeby skorzystać z oferty, wystarczy pojawić się na stacji między 7:00 a 9:00 zatankować min. 20 litrów dowolnego paliwa miles®, milesPLUS® czy SupraGas Z kartą programu EXTRA i mieć przy sobie własny kubek wielokrotnego użytku lub kupić kubek termiczny dostępny na miejscu. W ramach promocji możemy wybrać dowolną kawę z oferty Circle K. Dla tych, którzy zdecydują się na jednorazowy kubek kawy, będzie on dostępny w równie atrakcyjnej cenie – za 99 groszy.

Promocja jest skierowana zarówno do posiadaczy karty lojalnościowej EXTRA, jak również do nowych klientów, którzy zachcą dołączyć do programu w momencie zakupu. Akcja potrwa do 26 czerwca br.

Circle K

i

Autor: Materiały prasowe

Jak Circle K dba o środowisko?

- Dla wielu osób aromatyczna kawa jest nieodłącznym elementem udanego poranka. Dlatego w ramach akcji „EXTRA poranki z kawą” nasi klienci mogą się nią cieszyć we własnym kubku za symboliczny 1 grosz. To dobra okazja do spróbowania naszych kaw, których wybór jest naprawdę szeroki: od czarnych po wersje mleczne, w tym również z napojem owsianym, idealnym dla wegan. Chcielibyśmy zachęcić klientów do wspólnego działania i ograniczenia jednorazowych opakowań w codziennym życiu. „EXTRA poranki z kawą” są jednym z wielu przykładów akcji ze zniżkami, z których można skorzystać, dołączając do naszego programu lojalnościowego EXTRA – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Akcja „EXTRA poranki z kawą” to nie jedyna inicjatywa sieci Circle K na rzecz poprawy jakości klimatu. Kawy serwowane na wszystkich stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że zostały wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska - bez konieczności niszczenia lasów, zanieczyszczania wód czy krzywdzenia zwierząt. Ponadto, wszystkie stacje sieci Circle K są objęte systemem selektywnej zbiórki odpadów. Na każdej z nich znajdziemy pojemniki do segregacji śmieci, które umożliwiają dalsze przetwarzanie surowców.

Dla kanadyjskiego koncernu celem nadrzędnym jest recykling istniejących materiałów oraz ograniczanie ich ilości, czego doskonałym przykładem jest wspomniana akcja „EXTRA poranki z kawą”. Dzięki niej każdy klient sieci Circle K może istotnie przyczynić się do ograniczenia ilości śmieci i ratowania planety. Skorzystaj z tej atrakcyjnej oferty i spraw, by kawy we własnym kubku stało się twoim codziennym, ekologicznym rytuałem.

Szczegóły oraz regulamin promocji wraz z listą stacji, na których obowiązuje oferta, są dostępne na stronie internetowej Circle K https://www.circlek.pl/extra-poranki.