Spice Girls: nowa wersja hitu Wannabe wykorzystana w kampanii

i

Autor: Fot. Facebook/VictoriaBeckham Nowa wersja teledysku Wannabe

Spice Girls: nowa wersja hitu Wannabe wykorzystana w kampanii

2016-07-07 16:59

Spice Girls 20 lat temu nagrały przebój Wannabe, który rozkręcił karierę girlsbandu. Teraz hit ten doczekał się zupełnie nowej wersji, która została wykorzystana w kampanii społecznej.

Spice Girls swoją karierę rozpoczęły 20 lat temu. Największą popularność dała im piosenka Wannabe, która podbiła listy przebojów na całym świecie. Teraz teledysk do piosenki doczekał się zupełnie nowej wersji. Premierowy klip jest częścią akcji Global Goals ONZ, która promowana jest hasłem #WhatReallyReallyWant. Celem kampanii jest promowanie równouprawnienia kobiet na całym świecie.

#WhatReallyReallyWant: Wannabe w nowej wersji

Bohaterkami nowej wersji klipu są m.in. członkinie brytyjskiej grupy M.O., Kanadyjka Taylor Hatala, Seyi Shay - piosenkarka o nigeryjsko-brytyjskich korzeniach i bollywoodzka aktorka Jacqueline Fernandez. Zupełnie nową wersję klipu do kawałka Wannabe na swoim oficjalnym profilu na Facebooku udostępniła Victoria Beckham. Filmik ma tam już ponad 46 milionów odtworzeń. Dodatkowo Victoria dołączyła do kampanii i publikując specjalną fotografię na swoich profilach w serwisach społecznościowych. - To, czego naprawdę, naprawdę chcę, to by dziewczyny nie umierały więcej na HIV - czytamy na odręcznie wypisanej kartce ze zdjęcia.