Sorry Boys z ciekawym pomysłem na trasę koncertową. Wokalistka zespołu zdradziła kim jest jej alter ego! [WYWIAD]

2022-11-30 13:20
Sorry Boys
Autor: RADIO ESKA

Bela Komoszyńska, w Radiu ESKA, opowiedziała o pomyśle, na jaki wpadł zespół Sorry Boys w związku z ich najnowszą trasą koncertową. Wokalistka zdradziła też, kim jest jej alter ego oraz w jaki sposób można je odnaleźć na najnowszej płycie Renesans.

Bela Komoszyńska z zespołu Sorry Boys ujawniła kilka faktów dotyczących nowego albumu - Renesans. Wokalistka, w szczerej rozmowie z Michałem Hanczakiem, opowiedziała również o swoim alter ego, które przeprowadza nas przez płytę. Jeden z utworów wyprodukował Kuba Galiński, który stoi za hitami największych gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in. Podsiadły i Sanah. Bela Komoszyńska zapowiedziała trasę koncertową, która rusza na początku grudnia. Zespół wpadł na ciekawy pomysł. Sorry Boys zachęca do przynoszenia na koncerty swoich ulubionych płyt i książek i wymieniania się nimi z innymi widzami.

Friz dostanie sporą kasę? Wszystko dzięki jednemu z członków Ekipy

Listen to "Bela Komoszyńska z Sorry Boys o płycie RENESANS i o... swoim alter ego! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze