Sorry Boys - setlista na Orange Warsaw Festival 2014. Co zagrają? [VIDEO]

2014-06-12 13:31

Sorry Boys zastąpią Ritę Orę podczas Orange Warsaw Festival 2014 - taką informację wczoraj podali organizatorzy festiwalu. Sorry Boys wystąpią drugiego dnia festiwalu - 14 czerwca. Co zagrają na Orange Warsaw Festival 2014 i jak wygląda ich setlista? Sprawdź na eska.pl 

Zmiany w Orange Warsaw Festival 2014. Rita Ora odwołała swój koncert na festiwalu w Warszawie. Zamiast Riry Ory na Orange Warsaw Festival wystąpi zespół Sorry Boys, czyli polski zespół rockowy, który powstał w 2006 roku w Warszawie. Uwzględniając zmiany w line-up'ie Sorry Boys na scenie wystąpią tuż występie Skubasa. Ich koncert planowany jest na godz. 19:00 i potrwa około 50 minut. Co zagrają podczas Orange Warsaw Festival 2014? Nie jest jeszcze ustalona oficjalna setlista Sorry Boys. Jednak można spodziewać się ich największych przebojów tj.: Evolution, Chance, Phoenix, This New World, Hard Working Classes. 
 
Sorry Boys to młody zespół, w którego skład wchodzi 5 osób: Bela Komoszyńska - głos, instrumenty klawiszowe, Tomasz Dąbrowski - gitary, Piotr Blak - gitary, syntezatory, Maciek Gołyźniak - perkusja, Bartosz Mielczarek - bas. 

 


Najnowsze