Sopot Festival 2022 - prowadzący

i

Autor: AKPA Sopot Festival 2022 - prowadzący Top Of The Top

Sopot Festival 2022 - prowadzący. Kim są gospodarze Top Of The Top?

2022-08-17 11:45

Sopot Festival 2022 wystartował. To jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim przemyśle muzycznym. Od wielu lat występują tam największe gwiazdy, a impreza transmitowana jest na antenie stacji TVN. Ważną rolę pełnią także prowadzący. Kim są gospodarze tegorocznego Top Of The Top Sopot Festival?

Sopot Festival 2022 to wydarzenie, na które co roku czeka wielu fanów polskiej muzyki. To prawdziwa celebracja twórczości artystów. Dodatkowo odbywa się w wyjątkowym miejscu, bo w sopockiej Operze Leśnej, w której debiutowały i śpiewały największe gwiazdy. Tegoroczna impreza Top Of The Top Sopot Festival odbywa się w dniach 16-18 sierpnia i na scenie pojawią się takie nazwiska jak Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Kombi, Blue Café, Michał Szpak, Natalia Przybysz, Ewa Bem czy Patrycja Markowska. Dla publiczności ważne jest również, kto prowadzi koncert. Sprawdź niżej, kim są gospodarze tegorocznego festiwalu w Sopocie.

Sopot Festiwal 2022 - kto wystąpi 16, 17 i 18 sierpnia? [GWIAZDY, ARTYŚCI, WYKONAWCY]

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Sopot Festival 2022 - prowadzący

Skład prowadzących w poszczególne dni festiwalu:

16 sierpnia: Agnieszka Woźniak-Starak, Mateusz Hładki, Olivier Janiak i Paulina Krupińska.

17 sierpnia: Agnieszka Woźniak-Starak, Damian Michałowski, Olivier Janiak i Gabi Drzewiecka.

18 sierpnia: Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Paulina Krupińska, Ewa Drzyzga i Anna Kalczyńska.

Sopot Festival 2022 - o której oglądać?

Osoby, które planują oglądanie koncertów w ramach Top Of The Top Sopot Festival 2022 z pewnością zastanawiają się, o której rozpoczną się koncerty. Jak poinformowali organizatorzy, wszystkie trzy imprezy wystartują o godzinie 20:00. Transmisja w TVN-ie.