Sophie Ellis-Bextor w Polsce 2017. Data, miejsce, bilety!

2016-10-26 13:02

Sophie Ellis-Bextor wystąpi w Polsce. Koncert wokalistki odbędzie się w 2017 roku. Szczegóły wydarzenia już teraz na ESKA.pl

Sophie Ellis-Bextor wystąpi w Polsce już w 2017. Ma koncert zaprasza Agencja Go Ahead. Wydarzenie odbędzie się 8 marca w warszawskiej Progresji. Na warszawskim koncercie usłyszycie zarówno nowe utwory wokalistki, jak i doskonale znane przeboje. Nie możecie tego przegapić!

Sophie Ellis-Bextor w Polsce - bilety

Sprzedaż biletów na koncert Sophie Ellis-Bextor startuje w piątek 28 października o godzinie 10:00.

Sophie Ellis-Bextor to jedno z najważniejszych nazwisk w świecie muzyki pop. Artystce największą popularność przyniosły taneczne przeboje, takie jak Murder On The Dancefloor, Me And My Imagination czy Music Gets The Best Of Me. Wokalistka pojawia się gościnnie w singlach Groovejet (If This Ain’t Love) ze Spillerem, Not Giving Up On Love z Arminem Van Buurenem czy Can’t Fight This Feeling z Juniorem Calderą.

W 2014 roku Sophie Ellis-Bextor postanowiła ukierunkować kolejny album Wanderlust na nieco bardziej alternatywną ścieżkę - płyta odbiega od wcześniejszych, bardzo tanecznych przebojów. Wydany w tym roku krążek Familia jest kontynuacją muzycznej drogi wokalistki - brytyjski The Guardian napisał o płycie: “Przemodelowanie swojej kariery to najlepsze, co przydarzyło się Sophie Ellis-Bextor."

 

Źródło: Agencja Go Ahead

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze