Sonia Jarema wygra Voice Kids 2? Kim jest uczestniczka?

2019-02-17 11:04
Sonia Jarema wygra Voice Kids 2? Kim jest uczestniczka?
Autor: Voice Kids 2 Sonia Jarema wygra Voice Kids 2? Kim jest uczestniczka?

Kim jest Sonia Jarema? Uczestniczka Voice Kids 2 największe wrażenie zrobiła na jednym trenerze. Przekonajcie się na kim - na ESKA.pl

Sonia Jarema - kim jest uczestniczka Voice Kids 2? Jej głos docenicie już po pierwszych dźwiękach! Docenił również Dawid Kwiatkowski, który jako jedyny nacisnął przycisk i odwrócił swój czerwony fotel. Sonia w Przesłuchaniach w Ciemno przekonała trenera śpiewając utwór pt. I Want To Know That Love Is, rockowej grupy Foreigner.

Sonia Jarema - kim jest?

Sonia Jarema pochodzi z muzycznej rodziny. Zarówno rodzice jak i dziadkowie śpiewali, komponowali lub grali na instrumentach. Sonia lubi grać na fortepianie, ale kręci nosem gdy trzeba tę grę ćwiczyć. Marzy o tym, by zostać śpiewaczką operową i występować na scenach we Włoszech. Ma 11 lat i pochodzi z Warszawy.

Oliwier Szot - kim jest? 10-letni dżentelmen roztopił serca Trenerów The Voice Kids 2019!

Sonia odpadła w rywalizacji o zwycięstwo w The Voice Kids 2. Jednak dziewczynka i tak zrobiła wielki krok na drodze do bycia gwiazdą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze