Some Good News - poznaj jeden z najbardziej pozytywnych kanałów na YouTube!

2020-04-01 15:01 PO
John Krasinski
Autor: Screen z filmu na YouTube: Some Good News with John Krasinski /SomeGoodNews

'Some Good News' to jedna z najnowszych produkcji z jaką możemy zetknąć się w serwisie YouTube. Jest to nowy kanał, który kilka dni po publikacji cieszył się milionowymi zasięgami, a jego autorem jest popularny aktor John Krasinski. Zdradzamy na ESKA.pl więcej szczegółów o powyżej opisanym projekcie oraz o skali jego sukcesu.

Some Good News to projekt stworzony od podstaw, którego założycielem i pomysłodawcą jest aktor John Krasinski, znany głównie z roli Jima Halperta w kultowym serialu zatytułowanym The Office oraz komedii romantycznej Licencja na miłość. John Krasinski postanowił założyć kanał w serwisie YouTube własnego autorstwa, który skupia się na samych pozytywnych aspektach naszego życia i uświadamia ludzi, że poza złymi rzeczami, które nas dotykają, nadal jesteśmy otoczeni dobrymi informacjami, wydarzeniami, które dzieją się w naszym życiu. Kanał Johna został założony 30 marca 2020, na którym pojawiły się dwa materiały, z czego ten drugi osiągnął niespełna 10 milionów wyświetleń w zaledwie kilka dni. Cały projekt został stworzony głównie z myślą o aktualnie trudnym czasie, z jakim borykamy się przez trwającą pandemię koronawirusa. Świat pełen jest przytłaczających informacji, które nie poprawiają naszego samopoczucia, dlatego też narodził się pomysł na projekt znanego aktora, który chce udowodnić wszystkim, że mimo całego zła mamy w życiu z czego się cieszyć.

John Krasinski - kim jest?

John Krasinski z zawodu jest aktorem i jak się okazuje niesamowicie dobrze sprawdza się również w roli youtubera. Amerykański reżyser, aktor, producent filmowy i scenarzysta w jednym. Ma 41 lat i na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Nie da się ukryć jego polskiego nazwiska, które podkreśla tym samym polskie pochodzenia aktora ze strony swojego ojca.

Najnowsze