Solar i Białas - piosenka Byliśmy pyłem gwiazd [VIDEO 18+]

2016-11-06 12:39

Solar i Białas pokazali imprezowy teledysk do Byliśmy pyłem gwiazd! Jak brzmi połączenie hip-hopu z klubowym brzmieniem i pięknym głosem Zui? Przekonajcie się sami na ESKA.pl!

Solar i Białas imprezują w teledysku do Byliśmy pyłem gwiazd. Jak brzmi połączenie hip-hopu z klubowym bitem? O czym jest kawałek raperów? Przekonajcie już teraz na ESKA.pl! Oprócz oryginalnego brzmienia singla duetu - mocnym punktem utworu jest głos młodej piosenkarki, którą poznajemy pod pseudonimem Zui. Jej wokal daje dobry kontrast całości kompozycji. Sam w sobie kawałek stanowi trzecią zapowiedź wspólnego albumu Solar/Białas pt. #nowanormalność. Krążek w sprzedaży pojawi się 25 listopada 2016.

Solar/Białas - Byliśmy pyłem gwiazd [VIDEO 18+]

Teledysk do Byliśmy pyłem gwiazd - swoją premierę miał 4 listopada 2016 roku. W 20 godzin od pojawienia się miał już ponad 155 tysięcy wyświetleń na YouTube! Autorami muzycznego obrazu jest ekipa Smoła Studio, a za produkcję i brzmienie nagrania odpowiada Sher7ock. 

 

Solar/Białas płyta - #nowanormalność

Płyta #nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości generacji Y, reprezentowanej przez autorów krążka. Artyści zamieścili na albumie utwory o tematyce natury egzystencjalnej. Nie zabraknie również kawałków, w których raperzy analizują postawy i zachowania ludzi urodzonych w Polsce od 1984 roku do 1997 roku. Na albumie znajdziemy utwory, pod którymi produkcyjnie podpisuje się: Matheo, Dry Skull, Wezyr i m.in. Sher7ock.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze