Sokół opowiada historię o Jednorożcu. Internauci zachwyceni zapowiedzią albumu NIC

2021-09-03 13:31
Sokół opowiada historię o Jednorożcu. Internauci zachwyceni zapowiedzią albumu NIC
Autor: Natalia Dutkiewicz Sokół opowiada historię o Jednorożcu. Internauci zachwyceni zapowiedzią albumu NIC

JEDNOROŻEC to drugi singiel z nadchodzącej płyty Wojtka Sokoła zatytułowanej NIC, której premiera nadchodzi 12 listopada. Preorder albumu trwa. Obejrzyjcie teledysk utworu i poznajcie szczegóły już teraz.

Jednorożec to utwór zapowiadający kolejny, mocno oczekiwany solowy album Wojtka Sokoła. Premiera NIC zaplanowana jest na 12 listopada. Sokół zdradza niewiele szczegółów nadchodzącego albumu, ale z każdym kolejnym singlem dowiadujemy się więcej. Każdy kto zna twórczość Sokoła ten wie, że nie ma w niej szablonów, a kolejne single przynoszą nową optykę, tematy i formę.

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Sokół - teledysk i piosenka Jednorożec

W klipie Jednorożec wyreżyserowanym przez Sebastiana Pańczyka, obok Sokoła zobaczyć można Mateusza Górskiego, aktora grającego rolę Grzegorza Przemyka we wchodzącym zaraz na ekrany długo oczekiwanym filmie Żeby nie było śladów, który na co dzień współtworzy zespół TR Warszawa. Aktor wciela się w młodą postać, która wspólnie z Wojtkiem odbywa podróż po mieście w bliżej nieokreślonym czasie, między wspomnieniami a mrocznymi fantazjami. Czy to Sokół z przeszłości? Artyści całą interpretację wolą pozostawić odbiorcom. Pańczyk, jako reżyser z bawiący się absurdem i mrokiem, pełen zamiłowania dla onirycznych obrazów, znany ze współpracy z duetem Syny (utytułowany teledysk „Nag Champa), Quebonafide (teledysk Benz Dealer, Quebonafide i Tommy’ego Casha) oraz Piernikowskim i Brodką, podobnie jak Sokół lubi skłaniać odbiorców do poszukiwań.

Sokół - teledysk i piosenka Jednorożec

Sokół - płyta Nic

Mimo swojego ogromnego doświadczenia i niekwestionowanej pozycji jako pioniera polskiego rapu NIC będzie dopiero drugim solowym albumem w dorobku Wojtka Sokoła. Jego debiut z 2019 roku był wydarzeniem muzycznym roku, zdobył entuzjastyczne recenzje oraz status podwójnej platynowej płyty. Preorder albumu w dwóch wersjach jest już dostępny na stronie prosto.com/sokol-nic.html.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze