Ariana Grande

i

Autor: Screen z filmiku na YT: ARIANA GRANDE LOOK-A-LIKE PRANKS LA | ruslanagee | face to face/FaceToFace/REPORTER

Sobowtóry gwiazd - te dziewczyny wyglądają identycznie, jak Ariana Grande i Billie Eilish!

2020-07-01 12:44

Podobno każdy z nas ma na świecie swojego sobowtóra, ale te gwiazdy mogą być tego pewne! Już na ESKA.pl zdjęcia osób, które do złudzenia przypominają najbardziej popularne gwiazdy świata! Zobacz koniecznie, jak wygląda sobowtór Ariany Grande, Billie Eilish i wielu innych znanych celebrytów!

Sobowtóry największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd świata już na ESKA.pl! Mówi się, że w życiu każdy z nas ma swoją bliźniaczą połówkę. Jedni jeszcze jej nie odnaleźli, a jeszcze inni w ogóle nie zdają sobie sprawy o jej istnieniu. Okazuje się, że gwiazdy światowego formatu, które zdawałby się być niepowtarzalne, jedyne i wyjątkowe, również mają na świecie swoich sobowtórów! W dobie internetu możemy znaleźć całkiem pokaźną ilość zdjęć użytkowników starających się odwzorować styl popularnych gwiazd z zagranicznego show biznesu. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda chodząca kopia Ariany Grande, Billie Eilish, Angeliny Jolie i wielu innych słynnych gwiazd, to zostańcie z nami koniecznie do samego końca. Przygotowaliśmy specjalną galerię, dzięki której możecie zobaczyć podobieństwo na własne oczy już teraz. Okazuje się, że bardzo często podobieństwo do gwiazd skłania ludzi to robienia przeróżnych społecznych eksperymentów. Internet jest pełen treści wideo, w których osoby do złudzenia przypominające daną gwiazdę, starają się upodobnić do niej w jak największym stopniu, a następnie wychodzą tak na ulicę i sprawdzają reakcje ludzi. 

Sobowtóry gwiazd - galeria

Sobowtóry zagranicznych gwiazd! Te osoby przypominają celebrytów do złudzenia.

Ray Dalton, Tom Gregory, NRD1 z Shanguy i inne gwiazdy w The Best Of Domowe Granie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE