Sobota kończy z rapem! To ostatnie wersy artysty

2020-05-28 11:27 EK
Sobota kończy z rapem! To ostatnie wersy rapera
Autor: Damian KLAMKA/East News Sobota kończy z rapem! To ostatnie wersy rapera

Muzyczno-charytatywne wyzwanie #hot16challenge2 wciąż trwa. Muzycy, influencerzy i nie tylko nadal nagrywają swoje kawałki. W sieci pojawiła się gorąca nawijka rapera Soboty i … zaskoczyła wszystkich! Artysta oświadczył, że kończy z rapem. Więcej szczegółowych informacji, poznacie na ESKA.pl.

Przez ostatni miesiąc, wyzwanie #hot16challenge2 bez wątpienia królowało w sieci i podbijało kartę YouTube na czasie. Niektóre kawałki zaskakiwały bardziej, a inne mniej. Najważniejszym faktem jest jednak to, że zorganizowana zbiórka na szczytny cel osiągnęła sporą sumę i nadal rośnie! W sieci pojawiła się również najnowsza gorąca szesnastka rapera Soboty, która zszokowała wszystkich. Szczeciński artysta nie miał ostatnio dobrego i przyjemnego czasu. Część wykonawców ze środowiska hip-hopowego, razem z Jongmenem oskarżyła go o to, że jest tzw. kapusiem i że jako mały świadek koronny wsypał kolegów w prokuraturze. Sobota od początku wszystkiemu zaprzeczał i nie przyznawał się do zarzucanych mu oskarżeń. Pod opublikowanym, najnowszym kawałkiem Soboty do wyzwania #hot16challenge2 na platformie YouTube, została umieszczona informacja od artysty, że kończy z rapem.

Jak artysta odniósł się do afery? O czym rapował w swoim kawałku? Zobaczcie poniżej.

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sobota kończy z rapem! #Hot16Challenge2

Jak wiecie, ciągle walczę z ostrym cieniem mgły, dlatego chwile zajęło mi dotarcie do studia - ale jestem! Tak Sobota zaczął swoją odpowiedź na wyzwanie #hot16challenge2. Szczeciński artysta w swojej gorącej szesnastce rapuje o aferze z Jongmenem. Uważa, że zarzuty które padły w jego stronę są nieprawdziwe, bo on ma czyste papiery. Ponadto raper nie nominował nikogo do challenge'u i przekazał w materiale: nie nominuję nikogo, gdyż wszyscy, którymi byłem zainteresowany byli nominowani, a niektórzy nawet wielokrotnie.

Czy artysta rzeczywiście skończy z rapem? Czas pokaże. Tymczasem poniżej możecie posłuchać o czym dokładnie nawijał Sobota w swoim kawałku #hot16challenge2. 

Najnowsze