Sobota kończy z rapem! To ostatnie wersy artysty

2020-05-28 11:27
Sobota kończy z rapem! To ostatnie wersy rapera
Autor: Damian KLAMKA/East News Sobota kończy z rapem! To ostatnie wersy rapera

Muzyczno-charytatywne wyzwanie #hot16challenge2 wciąż trwa. Muzycy, influencerzy i nie tylko nadal nagrywają swoje kawałki. W sieci pojawiła się gorąca nawijka rapera Soboty i … zaskoczyła wszystkich! Artysta oświadczył, że kończy z rapem. Więcej szczegółowych informacji, poznacie na ESKA.pl.

Przez ostatni miesiąc, wyzwanie #hot16challenge2 bez wątpienia królowało w sieci i podbijało kartę YouTube na czasie. Niektóre kawałki zaskakiwały bardziej, a inne mniej. Najważniejszym faktem jest jednak to, że zorganizowana zbiórka na szczytny cel osiągnęła sporą sumę i nadal rośnie! W sieci pojawiła się również najnowsza gorąca szesnastka rapera Soboty, która zszokowała wszystkich. Szczeciński artysta nie miał ostatnio dobrego i przyjemnego czasu. Część wykonawców ze środowiska hip-hopowego, razem z Jongmenem oskarżyła go o to, że jest tzw. kapusiem i że jako mały świadek koronny wsypał kolegów w prokuraturze. Sobota od początku wszystkiemu zaprzeczał i nie przyznawał się do zarzucanych mu oskarżeń. Pod opublikowanym, najnowszym kawałkiem Soboty do wyzwania #hot16challenge2 na platformie YouTube, została umieszczona informacja od artysty, że kończy z rapem.

Jak artysta odniósł się do afery? O czym rapował w swoim kawałku? Zobaczcie poniżej.

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]

Sobota kończy z rapem! #Hot16Challenge2

Jak wiecie, ciągle walczę z ostrym cieniem mgły, dlatego chwile zajęło mi dotarcie do studia - ale jestem! Tak Sobota zaczął swoją odpowiedź na wyzwanie #hot16challenge2. Szczeciński artysta w swojej gorącej szesnastce rapuje o aferze z Jongmenem. Uważa, że zarzuty które padły w jego stronę są nieprawdziwe, bo on ma czyste papiery. Ponadto raper nie nominował nikogo do challenge'u i przekazał w materiale: nie nominuję nikogo, gdyż wszyscy, którymi byłem zainteresowany byli nominowani, a niektórzy nawet wielokrotnie.

Czy artysta rzeczywiście skończy z rapem? Czas pokaże. Tymczasem poniżej możecie posłuchać o czym dokładnie nawijał Sobota w swoim kawałku #hot16challenge2. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze