Viki Gabor

i

Autor: YouTube/PSHOW

Brytyjski youtuber zachwycony Viki Gabor. Nie szczędził jej miłych słów!

2020-05-28 10:55

Akcja Hot16Challenge to niezaprzeczalnie największy hit ostatnich miesięcy. Zapoczątkowane przez Solara wyzwanie dotarło również za granicę. Jeden z brytyjskich youtuberów opublikował w sieci wideo z reakcjami na poszczególne szesnastki. W materiale nie zabrakło jego recenzji kawałka nagranego przez Viki Gabor. Co powiedział o młodej artystce? Sprawdź na ESKA.pl.

Viki Gabor - Hot16Challenge w wykonaniu młodej wokalistki spodobał się nie tylko polskim, ale również zagranicznym internautom. Nominowana między innymi przez Kayah, z którą stworzyła hit Ramię w ramię zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 wzięła udział w akcji zapoczątkowanej przez rapera Solara i opublikowała w sieci swój trwający niespełna dwie minuty kawałek. Wideo, podobnie jak pozostałe projekty Viki, szybko podbiło sieć. Do dziś, wygenerowało już ponad milion odsłon na YouTubie.

Młoda artystka zdecydowała się na nagranie odpowiedzi w dwóch językach - angielskim oraz polskim. I tak jak w przypadku wielkich hitów Superhero czy Ramię w ramię, i tym razem postawiła na mocny przekaz. W swoim Hot16Challenge Viki śpiewa o tęsknocie za normalnością oraz podkreśla, że trzeba uzbroić się w cierpliwość, a także nie przestawać wierzyć, że ten trudny dla wszystkich czas niedługo się skończy. Jeden z brytyjskich youtuberów zwrócił uwagę na cieszącą się popularnością w Polsce akcją i nagrał reakcje na poszczególne gorące szesnastki. Odpowiedź Viki bardzo go zachwyciła!

Wywiad z Viki Gabor

Viki Gabor - reakcja na Hot16Challenge

Reakcje na filmy i piosenki publikowane na YouTubie od dawna cieszą się wielką popularnością. Wielu youtuberów odniosło sukces na platformie właśnie dzięki tworzeniu takich filmików. Brytyjski twórca internetowy skrywający się pod nickiem PSHOW nagrał reakcje na kilka wybranych przez siebie gorących szesnastek. Wśród nich nie zabrakło tej stworzonej przez Viki Gabor.

- To pierwszy raz, kiedy słucham Viki. Ma niesamowity głos, a przekaz płynący z jej piosenki jest jasny - zostań w domu i nie trać nadziei. To było naprawdę dobre. Muszę zapoznać się z jej twórczością - wyznał wyraźnie zachwycony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE