Sobel u Kuby Wojewódzkiego?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

2021-11-12 13:05
Sobel
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Za sprawą hitu Fiołkowe pole Sobel stał się jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Wszystko wskazuje na to, że niebawem widzowie będą mogli dowiedzieć się o nim czegoś więcej, bowiem niewykluczone, że muzyk pojawi się w ostatnim odcinku aktualnego sezonu show Kuby Wojewódzkiego. To zdjęcie może na to wskazywać!

Sobel u Kuby Wojewódzkiego to marzenie wielu fanów tego zdolnego, ale i kontrowersyjnego twórcy. Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o ostatnich skandalach, których bohaterem był właśnie autor wielkiego hitu Fiołkowe pole. Mowa chociażby o wyzwaniu fana czy też przerwaniu jednego z koncertów. Po tych głośnych akcjach artysta niechętnie udziela wywiadów, dlatego pojawienie się na kanapie u króla stacji TVN mogłoby być idealną okazję do dowiedzenia się o nim czegoś więcej. Tym bardziej, że jak wiadomo, Kuba Wojewódzki nie stroni od niewygodnych pytań. Plotki o tym, jakoby Sobel miał się pojawić w programie pojawiły się wtedy, gdy Kuba Wojewódzki opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z informacją o nakręceniu ostatniego odcinka w tym sezonie. Na fotografii widoczna była płyta artysty Kontrast.   

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Sobla u Kuby?

Sobel u Kuby Wojewódzkiego

Pojawienie się Sobla na kanapie u Kuby Wojewódzkiego to na ten moment tylko domysły fanów. Niewykluczone, że artysta rzeczywiście wziął udział w nagraniach show, o czym mogłaby świadczyć obecność jego krążka w garderobie showmana. Na oficjalne informacje z pewnością trzeba będzie jeszcze poczekać. Jedno jest pewne - obecność artysty w studiu z pewnością podniesie oglądalność!

Smolasty jakiego nie znacie. Szczery wywiad w ESKA Live ujawnia tajemnice rapera
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze