Snapchat i sekretny filtr. Na jego punkcie oszalał cały internet!

2020-09-22 14:46 ek
Snapchat
Autor: pixabay.com

Snapchat znowu zaczyna być modny. To wszystko dzięki nowemu i sekretnemu filtrowi, który pojawił się w aplikacji. To właśnie na jego punkcie oszaleli użytkownicy i od niecałej doby jest o nim głośno w całym internecie! Jak użyć sekretnego filtra? Co on przedstawia? Szczegóły na ESKA.pl.

Snapchat i sekretny filtr. Na jego punkcie oszalał cały internet! Snapchat znowu zaczyna być modny, co może ucieszyć wielu użytkowników. Kiedy aplikacja pojawiła się na rynku zdobyła uznanie wielu osób. Później nastąpił zwrot akcji i większość osób przerzuciło się na Instagrama oraz TikToka. Teraz Snapchat wraca ze zdwojoną siłą i ponownie zdobywa uznanie wielu użytkowników. To wszystko dzięki pozytywnym aktualizacjom, które pojawiły się w drugiej połowie 2020 roku. Dzięki nim wzrosła aktywność użytkowników, co niezmiernie cieszy twórców Snapchata. Wielki szał w aplikacji zrobił również nowy filtr, który jest tajemniczy i nie każdy może go zobaczyć.

Nie jest tajemnicą, że media społecznościowe mają tendencję do szybkiego rozwijania się. Dzięki niezliczonym filtrom, które oferuje między innymi Snapchat, użytkownicy mogą zmienić swój wygląd lub nawet otoczenie. Niedawno w sieci zrobiło się głośno na temat tajemniczego filtra, który króluje na Snapie. O co w nim chodzi? Jak go użyć?

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Snapchat - sekretny filtr anime

Jeśli kiedykolwiek chciałeś wiedzieć, jak wyglądałbyś jako postać anime, teraz masz ku temu okazję! Nowy filtr na Snapchacie sprawia, że ​​twój wygląd w ułamku sekundy zmienia się w postać z japońskiej animacji. Nie było by w tym nic specjalnego, gdyby internet nie oszalał na jego widok. Jak użyć filtra anime na Snapchacie? Większość osób nie znajdzie go na głównym ekranie, wśród innych filtrów. Jeśli chcemy go użyć, musimy najpierw otworzyć bibliotekę filtrów Snapchata, gdzie można go wyszukać za pomocą wyszukiwarki. Popularny filtr anime nazywa się Styl anime, ale uwaga nie pomylcie go z samym anime. Jeśli jednak filtr odblokujemy przy pomocy linku będziemy mogli z niego korzystać tylko przez 48 godzin.

Najnowsze