Smolasty w szczerym wyznaniu o Marcie Linkiewicz. Łączy ich coś więcej niż sport?

2022-04-06 16:32
Smolasty w Radiu ESKA
Autor: Radio ESKA

Smolasty był gościem Radia ESKA i odpowiedział nam na wiele pytań. W rozmowie z dziennikarką Kasią Węsierską zdradził między innymi, jaka relacja łączy go z Martą Linkiewicz. Opowiedział też o ostatnim singlu z Young Leosią oraz o swoim psie. Szczery wywiad z popularnym raperem znajdziecie niżej.

Smolasty to jeden z najpopularniejszych polskich raperów. Od wielu lat słucha go wielu Polaków. W ostatnim czasie postanowił jednak pójść o krok dalej. Nie promuje już tylko swojej muzyki, ale stara się także wykreować nowe gwiazdy w polskim rapie. To między innymi spod jego skrzydeł wyszła Olwika Brazil. Smolasty bierze udział także w walkach typu freak fight. Teraz pojawił się w studiu Radia ESKA i udzielił wywiadu naszej dziennikarce i prezenterce Katarzynie Węsierskiej. W rozmowie zdradził między innymi, co łączy go z Martą Linkiewcz. Wiele osób może być zaskoczonych jego słowami.

ZOBACZ TAKŻE: Smolasty w ESKA Live zaśpiewał megahity. To pierwszy TAKI koncert rapera!

Smolasty boi się kochać

Smolasty o Marcie Linkiewicz

Smolasty opowiedział o tym, jaką relację ma z Martą Linkiewicz. - Gdybyśmy się spotkali 5 lat temu, to pewnie byśmy się poznali gdzie indziej - powiedział raper zaznaczając, że oboje mają trudną, imprezową przeszłość. Teraz bardzo się wspierają i lubią. - Dwoje ludzi z dobrą energią i bez żadnych toksyn w sobie, życzących sobie dobrze - opisał Martę i siebie. Opowiedział także o wsparciu dla niej przed ostatnią walką. - Powiedziałem jej: wygrasz tę walkę. I wygrała. Wczoraj się spotkaliśmy i powiedziałem "mówiłem ci". I ona odpowiedziała "tak ta"k i przytuliliśmy się.

Smolasty boi się kochać

Smolasty o singlu z Young Leosią

Smolasty w rozmowie z Kasią Węsierską skupił się na swoim ostatnim singlu pt. Boję się kochać, który nagrał wspólnie z Young Leosią. Zaznaczył, że to piosenka o nim, ponieważ wielokrotnie zawiódł się na swoich relacjach z kobietami i po prostu boi się kochać. Raper opowiedział też o relacji ze swoim psem. Pełny wywiad znajdziecie wyżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze