Smolasty w Radiu ESKA

i

Autor: Radio ESKA

Smolasty w szczerym wyznaniu o Marcie Linkiewicz. Łączy ich coś więcej niż sport?

2022-04-06 16:32

Smolasty był gościem Radia ESKA i odpowiedział nam na wiele pytań. W rozmowie z dziennikarką Kasią Węsierską zdradził między innymi, jaka relacja łączy go z Martą Linkiewicz. Opowiedział też o ostatnim singlu z Young Leosią oraz o swoim psie. Szczery wywiad z popularnym raperem znajdziecie niżej.

Smolasty to jeden z najpopularniejszych polskich raperów. Od wielu lat słucha go wielu Polaków. W ostatnim czasie postanowił jednak pójść o krok dalej. Nie promuje już tylko swojej muzyki, ale stara się także wykreować nowe gwiazdy w polskim rapie. To między innymi spod jego skrzydeł wyszła Olwika Brazil. Smolasty bierze udział także w walkach typu freak fight. Teraz pojawił się w studiu Radia ESKA i udzielił wywiadu naszej dziennikarce i prezenterce Katarzynie Węsierskiej. W rozmowie zdradził między innymi, co łączy go z Martą Linkiewcz. Wiele osób może być zaskoczonych jego słowami.

ZOBACZ TAKŻE: Smolasty w ESKA Live zaśpiewał megahity. To pierwszy TAKI koncert rapera!

Smolasty boi się kochać

Smolasty o Marcie Linkiewicz

Smolasty opowiedział o tym, jaką relację ma z Martą Linkiewicz. - Gdybyśmy się spotkali 5 lat temu, to pewnie byśmy się poznali gdzie indziej - powiedział raper zaznaczając, że oboje mają trudną, imprezową przeszłość. Teraz bardzo się wspierają i lubią. - Dwoje ludzi z dobrą energią i bez żadnych toksyn w sobie, życzących sobie dobrze - opisał Martę i siebie. Opowiedział także o wsparciu dla niej przed ostatnią walką. - Powiedziałem jej: wygrasz tę walkę. I wygrała. Wczoraj się spotkaliśmy i powiedziałem "mówiłem ci". I ona odpowiedziała "tak ta"k i przytuliliśmy się.

Smolasty boi się kochać

Smolasty o singlu z Young Leosią

Smolasty w rozmowie z Kasią Węsierską skupił się na swoim ostatnim singlu pt. Boję się kochać, który nagrał wspólnie z Young Leosią. Zaznaczył, że to piosenka o nim, ponieważ wielokrotnie zawiódł się na swoich relacjach z kobietami i po prostu boi się kochać. Raper opowiedział też o relacji ze swoim psem. Pełny wywiad znajdziecie wyżej.