Smolasty i Oliwka Brazil są RAZEM? Toxic Baby sporo wyjaśnia! [PREMIERA]

2022-01-28 14:00
Smolasty i Oliwka Brazil są RAZEM? Toxic Baby sporo wyjaśnia! [PREMIERA]
Autor: Dagmara Szewczuk @dagsoon Smolasty i Oliwka Brazil są RAZEM? Toxic Baby sporo wyjaśnia! [PREMIERA]

Namiętność, rozstania, toksyczna miłość - ten klip będzie na ustach wszystkich! Gościnnie w muzycznym obrazku Smolastego i Oliwki Brazil pojawia się Kinny Zimmer, mocny debiutant jeśli chodzi o polski rap. Przekonajcie się, że kluczową rolę zagrał w teledysku Toxic Love już teraz.

Smolasty i Oliwka Brazil są razem? Od długiego czasu fani zadają sobie te pytanie. Tymczasem Smolasty po raz kolejny udowadnia, że potrafi idealnie przekazać emocje w swoich utworach. W singlu Toxic Baby możemy też usłyszeć zdecydowanie inną odsłonę muzyczną Oliwki Brazil. A sama raperka stwierdza, Toxic Baby to jedna z ważniejszych dla mnie piosenek. Gościnnie w klipie pojawia się Kinny Zimmer, który szturmem wszedł na muzyczny rynek z hitem Rozmazana kreska.

Rap 20 w Radiu ESKA - głosuj na najlepsze rapowe kawałki

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO

Smolasty i Oliwka Brazil - piosenka Toxic Baby

Począwszy od singla Oh Daddy, gdzie po raz pierwszy Smolasty i Oliwka Brazil pokazali się wspólnie szerszemu gronu odbiorców, ich single (Oh Daddy, Duże oczy, Ratuj, Big Mommy, Kokieterka czy Karaluchy) na samym YouTube przekroczyły 85 milionów wyświetleń! Ten duet regularnie gości też na czołowych miejscach chartów w serwisach streamingowych.

Kokieterka na obozie Teamu X. Internauci MOCNO zniesmaczeni

W każdej relacji na początku widzimy same pozytywne emocje, co często może być zgubne i naiwne 

- opowiada Smolasty. Artyści do współpracy przy singlu zaprosili jednego z najciekawszych producentów w Polsce - Hubiego. Singlowi towarzyszy klimatyczny teledysk, który zobaczyć można na oficjalnym kanale Smolastego na YouTube. Wideo 18+ 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze