Doda i Smolasty

i

Autor: ESKA.pl

tylko u nas

Smolasty dokonał tego po raz pierwszy. Udało się dzięki Dodzie!

2024-05-25 20:38

Smolasty i Doda to duet, który pokochali polscy słuchacze. Ich wydana we wrześniu 2023 roku piosenka "Nim zajdzie słońce" okazała się wielkim hitem i jak mówią sami artyści, za kilkanaście lat będzie postrzegana jako klasyk. Doskonała sprzedaż utworu zagwarantowała obojgu zdobycie wyróżnienia, którego na swojej półce jeszcze nie mieli. Żeby je otrzymać, trzeba wykazać, że kawałek zarobił 1,5 miliona złotych, wow!

Doda i Smolasty szturmem podbili listy przebojów w 2023 roku, wydając niespodziewany przez nikogo efekt ich współpracy w postaci kawałka "Nim zajdzie słońce". Nakręcony do niego teledysk wygenerował dwa miliony odsłon w zaledwie dobę, a dziś, niespełna rok od premiery, ma ich ponad osiemdziesiąt. Dzięki "Nim zajdzie słońce" Dodzie i Smolastemu udało się też wyrównać rekord należący do Miley Cyrus i jej singla "Flowers". Duet okupował trzy najważniejsze notowania muzyczne w tym samym czasie! Doskonałe przyjęcie "Nim zajdzie słońce" w streamingu i serwisach muzycznych przełożyło się na zarobki i zaowocowało nie lada wyróżnieniem. Jakiś czas temu Doda i Smolasty, którzy wypuścili właśnie teledysk do swojego drugiego numeru "Nie żałuję", oficjalnie poinformowali o zdobyciu podwójnego diamentu. Goszcząc w studiu ESKA.pl, z dumą ogłosili, że na horyzoncie widać już trzeci! 

Doda pokłóciła się ze Smolastym. Zarzuty były poważne. Szybko musiała się z tego wycofać!

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Doda i Smolasty z wielkim wyróżnieniem

Sam diament to już coś, a co dopiero potrójny! Doda i Smolasty mają powody do radości, bowiem ten zbliża się do nich wielkimi krokami. Wyróżnienie będzie pierwszym takim zarówno w kolekcji Dody, jak i Smolastego, o czym opowiedzieli, goszcząc w studiu ESKA.pl, w dniu radiowej premiery "Nie żałuję". Jak możemy przeczytać w sieci, zgodnie z obowiązującymi aktualnie zasadami, aby otrzymać potrójny diament, trzeba wykazać, że przychód z kawałka wyniósł 1,5 miliona złotych. Gratulujemy duetowi i życzymy diamentów również za ich najnowszy singiel!