Wielkanoc 2024

i

Autor: pexels.com, canva

Wielkanoc 2024

Śmieszne życzenia wielkanocne 2024. Zabawne wierszyki wywołają uśmiech

2024-03-29 14:09

Wielkanoc 2024 to wyjątkowo radosny czas. Krótkie, długie, śmieszne, w formie obrazków lub kartek życzenia, z pewnością przypadną do gustu Waszych najbliższych. Jednym kliknięciem możesz sprawić, że na ich twarzach pojawi się uśmiech, a wiosna nastanie nie tylko na zewnątrz, ale i w jego sercu.

Wielkanoc 2024 zbliża się wielkimi krokami. Warto więc pamiętać o swoich najbliższych i sprawić, by ich dzień stał się jeszcze lepszy, bowiem okazja jest niezwykle radosna. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by uraczyć swoich bliskich śmiesznym wierszykiem lub obrazkiem, właśnie z tej okazji. Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy świąteczne życzenia, które roześlecie za pomocą jednego przycisku. Wystarczy je skopiować i posłać w świat!

SMS na Wielkanoc 2024 - najpiękniejsze życzenia wielkanocne do wysłania

Wielkanoc 2024 - Zabawne wierszyki dla najbliższych

Nie ma nic lepszego niż zabawne wierszyki świąteczne, które wywołają uśmiech na twarzach Waszych najbliższych. Zobaczcie kilka propozycji. Wystarczy je skopiować i rozesłać znajomym, rodzinie i przyjaciołom.

***

Z okazji Wielkiej Nocy, miłości mocy. Jajka smacznego, ubranka mokrego. Smacznej babeczki, dwa litry wódeczki. Słodkiego baranka, imprezy do ranka.

***

Samych radości, Kolorowych jajeczek, Białych owieczek, Uśmiechu bez liku I bakalii w serniku, Kiełbaski tłuściutkiej I atmosfery milutkiej!

***

Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

***

Jaj przepięknie malowanych. Świąt słonecznie roześmianych. W poniedziałek dużo wody. Zdrowia, szczęścia oraz zgody!

***

Dwa kurczaczki się spotkały i pisankę dać nam chciały. Z jajka woda wyleciała, Śmigus-Dyngus obwieszczała. Wesołego Alleluja!

***

Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach. Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

***

Mazurków dwie tony, jajek jak balony, kiełbasy wędzonej, dużo chrzanu do niej, słońca wiosennego, uśmiechu promiennego!

***

Pogody, słońca, radości, W niedzielę dużo gości, W poniedziałek dużo wody, to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych!

***

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie!

***

Weź koszyczek do swej pięści, do kościoła idź poświęcić. Włóż szyneczkę, kilka jajek, smacznej babki też kawałek. Spróbuj zmieścić i kiełbasę, nie zapomnij chrzanu czasem!

***

Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem. Niech zające i barany pospełniają Wasze plany, niech to będzie czas uroczy, życzę miłej Wielkanocy!

***

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia.

***

Mądre życzenia wielkanocne 2024 - oryginalne, religijne, śmieszne i szczere. Wierszyki

Zwierzęta w filmie Nic na siłę. Ta scena rozbawi Was do łez