Smerfy - piosenka z filmu. Co to za utwór i kto go śpiewa?

2016-12-07 16:46
Smerfy - piosenka z filmu. Co to za utwór i kto go śpiewa?
Autor: fot. mat. prasowe Smerfy - piosenka z filmu

Smerfy - piosenka z filmu jest już wybrana! Co to za utwór i kto go śpiewa? Zdradzamy już teraz na ESKA.pl!

Smerfy - piosenka z filmu jest już znana! Od razu piszemy o niej na ESKA.pl. Autorkę motywu muzycznego nowych Smerfów znacie chociażby z hitów All About That Base czy Lips Are Movin'. Chodzi oczywiście o Meghan Trainor! Sama wokalistka ucieszyła się na wieść o tym, że ma możliwość stworzenia kawałka do bajki: - Kocham smerfy i poczułam prawdziwy zaszczyt, kiedy zaproponowano mi napisanie piosenki do ich nowego filmu. Byłam tak podekscytowana, że zrobiłam to w jeden wieczór! - skomentowała Meghan! Piosenka ze Smerfów to dzieło produkcji Martin Rene oraz Monsters & Strangers.

Smerfy - piosenka z filmu

I’m a Lady - to tytuł nowej piosenki Meghan Trainor znanej z takich przebojów, jak all About That Base, No, Me Too czy Lips Are Movin. Utwór powstał specjalnie do nowego filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski, który na ekrany polskich kin trafi 26 maja. Premiera I’m a Lady już na początku przyszłego roku!

W nowym filmie zobaczymy podróż Smerfetki i jej przyjaciół: Ciamajdy, Ważniaka i Osiłka w poszukiwaniu zaginionej wioski, którą odnaleźć chce też zły czarodziej Gargamel. Pełna przygód i niebezpieczeństw wyprawa doprowadzi do odkrycia jednego z największych sekretów w dziejach smerfów!

(informacja prasowa: Sony Music Polska)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze