Ślub Szczęsnego i Mariny: brytyjska gwiazda zaśpiewała na ich weselu!

2016-05-24 16:02
Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny z występem specjalnym brytyjskiego wokalisty!
Autor: Fot. Instagram James Arthur na ślubie Wojciecha Szczęsnego i Mariny

Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny odbył się w Grecji. Z każdym dniem o tym wydarzeniu dowiadujemy się coraz to nowych szczegółów. Dodatkowo okazało się, że podczas ślubu wokalistki i bramkarza wystąpił niezwykle popularny brytyjski wokalista. Zgadniecie kto?

Wojciech Szczęsny poślubił Marinę Łuczenko w sobotę 21 maja. Ceremonia odbyła się w Grecji w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół pary m.in. Anny Lewandowskiej. Podczas przyjęcia specjalnie dla państwa młodych wystąpił James Arthur. Popularny wokalista pochodzący z Wielkiej Brytanii zaśpiewał utwór zatytułowany Roses, o czym poinformował za pośrednictwem swojego Twittera. - Miałem zaszczyt zaśpiewać na weselu Wojciecha Szczęsnego i Mariny w Grecji. Roses było idealne na tę chwilę - napisał James Arthur.

>> Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko wzięli ślub!

 

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko - ślub

A jak państwo młodzi czują się już po całym wydarzeniu? Chociaż sami nie zdradzają wielu szczegółów to wiemy, że wokalistka zmieniła swoje nazwisko na dwuczłonowe i od 21 maja nazywa się już Marina Łuczenko - Szczęsna. Z kolei mąż Mariny krótko skomentował uroczystość na kanale Łączy nas piłka. - Obrączka przeszkadza. Jeszcze nie jestem do niej przyzwyczajony. Ale teraz jest już dobrze. Na ślubie stresik był straszny - stwierdził Wojciech Szczęsny.

>> KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

Ps. Nie martwcie się, rehabilitacja wciaz trwa. Powoli wracam do formy. Tym czasem 💋🌴 #la ✈️#Vegas Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)

Jak miło! James Arthur w najlepszym stylu uczcił ślub Szczęsnego i Mariny! Prawdziwe uczucia warto świętować – doskonale wiedzą o tym bohaterowie filmu Miłość na jeden dzień, którzy dla miłości są gotowi zmienić całe swoje życie…

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze