Ślub księcia Harry'ego: transmisja online. Gdzie obejrzeć powtórkę z wydarzenia?

2018-05-20 12:24
Ślub księcia Harry'ego: transmisja online. Gdzie obejrzeć powtórkę z wydarzenia?
Autor: REX/Shutterstock/EAST NEWS Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Ślub księcia Harry'ego: transmisja online. Gdzie obejrzeć powtórkę z wydarzenia? Sprawdź, gdzie można zobaczyć królewski ślub!

Ślub księcia Harry'ego: transmisja online. Gdzie obejrzeć powtórkę z wydarzenia? Królewski ślub już za nami! Wielka i niezwykle wyczekiwana przez wszystkich uroczystość odbyła się 19 maja w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Windsor. Meghan i Harry powiedzieli sobie sakramentalne 'tak', chociaż nie obyło się bez kontrowersji! Gdzie można zobaczyć online powtórkę z transmisji ślubu?

Ślub księcia Harry'ego: transmisja online. Gdzie obejrzeć?

Ceremonia ślubu Meghan i Harry'ego wzbudzała wiele emocji już od momentu, kiedy para ogłosiła swoje zaręczyny. Wiadomo było, że aby dopuścić do ich ślubu, rodzina królewska będzie musiała zgodzić się na wiele ustępstw - chociażby ze względu na to, że Meghan jest rozwódką. Młodej parze udało się jednak postawić na swoim i 19 maja stanęli na ślubnym kobiercu.

Królowa Elżbieta jest przeciwna małżeństwu księcia Harry'ego? Pokazała to na ślubie!

Autor: brak danych

  Książę Harry i jego narzeczona Meghan stanęli przed ołtarzem w sobotę 19 maja. Ślub ten jest niezwykłym wydarzeniem nie tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Cały świat z zapartym tchem oglądał uroczystość. Piękna i skromna panna młoda trzymała swego ukochanego

Ślub księcia Harry'ego i Meghan został okrzyknięty najbardziej nowoczesnym i nietypowym ślubem w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Jeśli przegapiłeś relację na żywo z tego wydarzenia, możesz obejrzeć powtórkę online. Transmisja pojawiła się między innymi na YouTubie, można zobaczyć ją pod TYM linkiem. Można też zobaczyć krótki filmik, który w skrócie pokazuje najważniejsze momenty z wydarzenia.

Zobacz film celebrujący pierwszą rocznicę ślubu Williama i Kate!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze