Ślub księcia Harry'ego: Puste miejsce obok księcia Williama. Co oznaczało?

2018-05-22 12:46
Ślub księcia Harry'ego: Puste miejsce obok księcia Williama. Co oznaczało?
Autor: Fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS ślub księcia Henryka

Co oznaczało puste miejsce przy boku księcia Williama? To ważna informacja! Dowiedz się więcej na ESKA.pl 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbył się w sobotę 19 maja. Nowożeńcom w tym ważnym dniu towarzyszyli znajomi, celebryci, przyjaciele i oczywiście ich rodziny. Pojawili się książę Karol z małżonką, książę William i księżna Kate i oczywiście sama królowa Elżbieta II. Przed nią pozostało jednak jedno puste miejsce. Czemu tak się stało? Kto powinien je zająć? 

Ślub księcia Harry'ego - memy. Naśmieszniejsze obrazki!

Autor: brak danych

Cóż to był za ślub! Książę Harry i jego ukochana Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne 'tak' 19 maja. W uroczystości udział wzięły ich rodziny, a widowisko oglądał cały świat.

Puste miejsce - kto powinien je zająć?

Ślub odbył się w Kaplicy Świętego Jerzego. Tuż przed królową Elżbietą, a z prawej strony księcia Williama, pozostawiono puste miejsce. Szybko zainteresowało ono ludzi z całego świata. Pojawiła się teoria, że jest to ukłon w stronę zmarłej księżnej Diany. Czy to możliwe, że w taki sposób syn uczcił pamięć matki? 

Dlaczego miejsce przed królową pozostało puste? 

Istnieje również bardziej prozaiczne wytłumaczenie zaistniałej sytuacji. Według etykiety nikt nie powinien siadać przed królową. To okazanie jej szacunku, a jednocześnie upewnienie się, że nikt nie będzie jej zasłaniał. 

Kochacie królewską rodzinę? Przypomnijcie sobie jak to było z Williamem i Kate! Historia ich miłości na eskaGO 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze