Smolasty i Doda - Gorąca 20 Radia ESKA

i

Autor: Alan Wojtasik @wwwwalan

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Słońce dla nich jeszcze nie zaszło! Smolasty i Doda utrzymują #1 w Polsce!

2023-09-29 19:52

"Nim zajdzie Słońce" - Smolasty i Doda po raz trzeci znaleźli się na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. Wszystko za sprawą głosów - na "tak" i na "nie", które oddajecie na ESKA.pl. Ciekawe, jak długo potrwa dominacja tego duetu. Tuż za ich plecami czają się mocni konkurenci ze swoimi potencjalnymi hitami jesieni 2023!

Jeszcze kilka tygodni temu zostawiali konkurencję w tyle, ale teraz ich przewaga nie jest już aż tak duża. Smolasty i Doda utrzymują numer 1 w Polsce, ale już za tydzień zagrozić im może zespół The Kolors z hitem "Italodisco". W tym tygodniu to numer 2 listy hitów ESKI. Mocne wsparcie otrzymuje też od Was Oskar Cyms. Wydaje się, że utwór "Na niebie" będzie największym hitem tego wokalisty. Duży skok, z miejsca 11. na miejsce 5. zaliczył Gibbs z hitem "Stan". Jeszcze większy awans, bo o dziesięć oczek z miejsca 16. na miejsce 6. ucieszy fanów Jamesa Blunta. Jego "Beside You" to kandydat do tytułu hitu jesieni 2023. A kto znalazł się nad przepaścią i prosi o wasze wsparcie? Robin Schulz z utworem "One with the Wolves" otworzył notowanie dwudziestu najgorętszych hitów w Polsce. Niemiecki producent ze swoim singlem z płyty "Pink" zaliczył spadek z miejsca 15. na miejsce 20. Za głosy na pewno dziękuje Ava Max. Tydzień temu ze swoim "Choose Your Fighter" uplasowała się na pozycji numer 19 i taką też pozycję utrzymała w tym tygodniu!

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 29.09.2023

9 w dół, 7 w górę, 1 nowość i aż 3 utwory zachowały pozycję sprzed tygodnia. Oprócz Smolastego z Dodą na miejscu 1., Avy Max na miejscu 19., bezetką w ostatnim wrześniowym zestawieniu był numer pt. "Diable" od Dawida Podsiadło. A co jeśli chodzi o nowość? Oby w Gorącej 20 Radia ESKA się rozgościła ona, Selena Gomez z hitem "Single Soon" zadebiutowała na miejscu 16. Z listy wypadła grupa Twocolors z nową wersją wielkiego hitu Safri Duo.

Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Smolasty & Doda - Nim zajdzie Słońce