Sławomir Zapała - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2017-02-07 14:10
Sławomir Zapała - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Autor: fot. wbf Sławomir Zapała - kim jest

Sławomir Zapała w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7! Kim jest uczestnik nowej edycji programu? Wszystkiego o nim dowiecie się na ESKA.pl!

Sławomir Zapała - kim jest kandydat do zwycięstwa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Sławomir, to człowiek orkiestra! Śpiewa, koncertuje po całej Polsce oraz gra w popularnych filmach i serialach. Duże doświadczenie sceniczne i umiejętność wcielenia się w daną postać może dać mu zwycięstwo w nowej edycji polsatowskiego show. Na pewno lista uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 ze Sławomirem wygląda dużo ciekawiej!

Sławomir Zapała - kim jest?

Kim jest Sławomir Zapała? Urodził się 19 marca 1983 roku w Krakowie, a swoją karierę rozpoczął w 2004 roku. Działalność jako muzyk i umiejętności wokalne nabierał w Nowym Jorku, w Watermill Center na Long Island. Na tamtejszej scenie zdobył fanów i uznanie - szczególnie wśród polskich kierowców ciężarówek. Sławomir (bo pod takim pseudonimem tworzy), do swojego pierwszego teledysku wydanego w Polsce zaprosił wielkie gwiazdy polskiego kina: Ewę Kasprzyk, Krzysztofa Kiersznowskiego, Lecha Dyblika czy Witolda Dębickiego. Artysta chwalił się, że budżet jego klipu przekroczył 15 tysięcy dolarów. Sławomir Zapała na kinowych i telewizyjnych ekranach pojawiał się w takich tytułach: Długi weekend, Planta Singli, Czas honoru, Ojciec Mateusz, Hotel 52, Na dobre i na złe czy Świat Według Kiepskich.

Sławomir na YouTube tworzy i publikuje jako SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo. Na jego kanale znajdziecie relację z koncertów na żywo oraz autorskie piosenki tj.: Aneta i Ni mom hektara. Czy nabyte umiejętności pozwolą mu powalczyć o najwyższe miejsca w TTBZ? Nowe odcinki Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7 startują już wiosną 2017 roku!

Najnowsze