Skytech zremiksował piosenkę Maxa Barskiha. Hipnotyzujące brzmienie Slay

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy / Skytech press Skytech zremiksował piosenkę Maxa Barskiha. Hipnotyzujące brzmienie "Slay"

PREMIERA

Skytech zremiksował piosenkę Maxa Barskiha. Hipnotyzujące brzmienie "Slay"

2024-05-17 11:46

Przebojowy singiel ukraińskiej gwiazdy Maxa Barskiha "Slay" został zremiksowany przez polskiego DJa i producenta Skytecha. Jak brzmi utwór w nowej odsłonie? Przekonajcie się słuchając go już teraz.

Nowości Muzyczne 2024: Ta dynamiczna współpraca obiecuje rozpalić parkiety na całym świecie i podbić wybuchową energię oryginalnej wersji "Slay". Znany ze swojego mistrzostwa w tworzeniu energetycznych i euforycznych melodii Skytech wnosi charakterystyczne brzmienie nasycając je pulsującymi liniami basu i elektryzującymi syntezatorami. Dzięki połączeniu elementów progressive i electro house, remiks Skytecha nadaje nowe życie przebojowi Barskiha.

Skytech stworzył oficjalny remiks światowego hitu! Doceniła go wielka gwiazda

Domowe granie: Skytech porywa energetycznym setem!

Skytech i Max Barskih - piosenka Slay

Praca ze Skytechem była fantastycznym doświadczeniem. Jego unikalny styl i kreatywność rzuciły na "Slay” świeże spojrzenie - mówi Max Barskih.

Hymn Euro 2024 - piosenka Fire o pokoju i zjednoczeniu świata! To będzie hit lata

Remiksowanie “Slay” było ekscytującym przeżyciem. Wokal Maxa jest potężny. Chciałem go uzupełnić energiczną i dynamiczną produkcją, która utrzyma słuchaczy w nieustannym rytmie - dodaje Skytech.

Skytech - kim jest?

Skytech jest polskim DJ-em i producentem znanym ze swoich energetycznych występów i porywających utworów. Dzięki unikalnej mieszance progressive i electro house, Skytech stał się wiodącą postacią na scenie muzyki elektronicznej, zdobywając poparcie zarówno fanów, jak i innych artystów.

Max Barskih - kim jest?

Max Barskih to ukraiński piosenkarz, autor tekstów i producent znany ze swoich przebojowych hitów i fascynujących występów. Dzięki zróżnicowanemu stylowi muzycznemu, który łączy pop, elektronikę i gatunki taneczne, Barskih zdobył lojalną bazę fanów na całym świecie.