Skrillex z nową piosenką wraca do bycia emo!

2017-01-16 14:41
Skrillex z nową piosenką wraca do bycia emo!
Autor: fot. facebook.com / Skrillex okładka nowej piosenki Form First To Last - Make War ze Skrillexem

Nowa piosenka Skrillexa to powrót do rockowych korzeni! Sławny didżej i producent prezentuje pierwszy od 10 lat wspólny utwór z zespołem From First To Last. Utwór Make War do posłuchania już teraz - na ESKA.pl.

Skrillex powraca w roli wokalisty From First To Last. Rockowy zespół zaprezentował właśnie swoją nową piosenkę, w której można usłyszeć ich dawnego członka, który w 2007 roku odszedł z grupy z powodu problemów zdrowotnych i zajął się solową karierą w roli producenta i didżeja. Make War to więc pierwszy utwór Skrillexa ze swoim starym składem i powrót do cięższych brzmień od prawie 10 lat!

Nowa piosenka Skrillexa z jego rockowym zespołem

Skrillex, a właściwie Sonny Moore, śpiewał w posthardcorowej kapeli From First To Last w latach 2004-2007. Po nagraniu dwóch płyt z zespołem artysta musiał zrezygnować z dalszej współpracy. Śpiewanie bardzo mocno nadwyrężyło jest struny głosowe, przez co musiał przejść wiele operacji. Skrillex najwidoczniej stęsknił się za mocniejszymi klimatami i postanowił odnowił współpracę ze swoim starymi kolegami. Pełna wersja utworu make War dostępna w całości poniżej, a także w innych serwisach streamingowych, m.in. Spotify.

Najnowsze