Skoki Zakopane 2016: transmisja live w internecie i w TV. Kamil Stoch wygra?!

2016-01-24 16:25
Kamil Stoch w Zakopanem
Autor: fot. YouTube/TG Wideo Skoki Zakopane 2016: transmisja live w internecie i TV internecie. Kamil Stoch wygra?!

Zakopane 2016: po raz kolejny na Wielkiej Krokwi odbywa się konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Od razu informujemy, że 22-24.01.16 transmisja live w internecie i w TV będzie dostępna! To ważna wiadomość dla osób, które nie zdążyły kupić biletów. Kiedy i o której kwalifikacje, konkurs drużynowy i indywidualny? Szczegółowy plan transmisji ze skoków znajdziecie na ESKA.pl!

Zakopane 2016: Jak zwykle w drugiej połowie stycznia najlepsi skoczkowie świata pojawili się na Wielkiej Krokwi. Konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich już po raz 40. zagościł w stolicy polskich Tatr. Przypomnijmy, że ubiegłorocznym zwycięzcą w indywidualnej rywalizacji został Kamil Stoch. W tym roku liczymy na powtórkę! Oczywiście będziemy również trzymać kciuki za pozostałych reprezentantów Polski - a wszystko to oglądając transmisje live w internecie i na żywo w TV. Już teraz wiemy, że to będzie emocjonujący weekend!

>> Polska - Norwegia: transmisja live w internecie i w TV. Mecz Polaków na ME 2016

Skoki Zakopane 2016:

Puchar Świata na Wielkiej Krokwi, uważany jest za jeden z najlepszych konkursów w całym kalendarzu. Najlepsi skoczkowie z całego świata od zawsze chwalą organizatorów za przygotowanie konkursu. Wszyscy zachwycają się również publicznością, która zagrzewa wszystkich do walki. To jedyna taka skocznia, na której panuje tak doskonała atmosfera! Przed początkiem rywalizacji w Zakopanem, przygotowaliśmy garść ciekawych informacji:

 • Pogoda, a w szczególności wiatr nie powinien przeszkodzić w rozegraniu zawodów. Meteorolodzy informują, że w weekend w Zakopanem mogą pojawić się opady śniegu.
 • Oficjalnym rekordem obiektu może pochwalić się Simon Ammann. Szwajcar oddał skok na odległość 140,5 m. 
 • Kamil Stoch przełamał się podczas lotów na skoczni Kulm. 
 • Podczas zawodów na Wielkiej Krokwi nie zobaczymy wicelidera klasyfikacji generalnej, Severina Freunda.
 • Wszystkie bilety zostały wyprzedane! Nasi zawodnicy mogą więc liczyć na doping tysięcy polskich kibiców (ok. 50 tysięcy!!!!).
 • W piątkowych kwalifikacjach wystartowało 12. naszych reprezentantów: Kamil Stoch, Stefan Hula, Klemens Murańka, Dawid Kubacki, Jan Ziobro, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Miętus, Maciej Kot i Krzysztof Biegun. 

Skoki Zakopane 2016: live w internecie

Wiemy, że wśród internautów były osoby, które nie zdążyły kupić biletów. Została im tylko transmisja oglądania zawodów online. Będzie to możliwe za pośrednictwem strony: sport.tvp.pl. Jest to tym samym jedyny legalny, a zarazem darmowy stream w internecie.

Skoki Zakopane 2016: transmisja w TV

Na Wielkiej Krokwi po raz kolejny najlepszych skoczków na świecie dopingować będzie ogromna liczba kibiców. Emocje gwarantuje także transmisja w telewizji. Program prezentujemy poniżej:

22 stycznia 2016 r. (piątek):

 • 11:00 - odprawa techniczna
 • 16:00 - oficjalny trening (Eurosport 1)
 • 18:00 - kwalifikacje (TVP Sport, Eurosport 1)

23 stycznia 2016 r. (sobota):

 • 14:45 - seria próbna
 • 16:00 - konkurs drużynowy (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)
 • 16:00 - konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

24 stycznia 2016 r. (niedziela):

 • 14:30 - seria próbna
 • 16:00 - konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

Przypomnijmy sobie zwycięski skok Kamila Stocha! Trzymamy kciuki za powtórkę w tym roku :)

 

Najnowsze