Skoki styczeń 2017 - terminarz, gdzie i kiedy?

2017-01-13 17:50
Skoki styczeń 2017 - terminarz, gdzie i kiedy?
Autor: fot. Bulls Skoki styczeń 2017 - gdzie skaczą Polacy

Skoki w styczniu dostarczą nam ogromnych emocji! Gdzie będą skakać Polacy? Terminarz, kalendarz i daty skoków w styczniu 2017 do sprawdzenia na ESKA.pl

Skoki styczeń 2017 - gdzie będą skakać Polacy? Przekonajcie i przygotujcie na wielkie emocje razem z nami! Dowiedzcie się również, gdzie oglądać skoki online i w TV w styczniu. Warto sprawdzić naszą rozpiskę chociażby ze względu na doskonałą formę Polaków. Kamil Stoch, Piotr Żyła i Maciej Kot już na początku stycznia zajmowali wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej skoków, a pod koniec miesiąca mogą być jeszcze wyżej!

Skoki styczeń 2017 - terminarz

Skoki w styczniu 2017 dostarczą ogromnych emocji. Czekają nas dwa konkursy w Polsce oraz zawody na ulubionym obiekcie Polaków w Niemczech. Rozpiska prezentuje się następująco:

Skoki styczeń 2017 - te konkursy są za nami: Ga-Pa, Innsbruck, Bischofshofen.

Skoki styczeń 2017 - gdzie oglądać?

Gdzie oglądać skoki w styczniu 2017? Transmisje na żywo w TV odbędą się na antenach Telewizji Polskiej i Eurosportu. W internecie zobaczycie transmisje skoków na stronie Sport TVP i platformie Eurosport player.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze