Sklepy otwarte w niedzielę, 24.07.2022

i

Autor: canva.com

Sklepy otwarte we Wszystkich Świętych 1.11.2022 - godziny otwarcia. W których sklepach zrobimy zakupy?

2022-11-01 9:23

Wszystkich Świętych 2022 to ważne święto w Polsce. Istnieje jednak możliwość, że nie wszyscy zdążyli zrobić zakupy wcześniej. Niektórzy z pewnością liczą na to, że w świąteczny wtorek sklepy przyjmą klientów. Czy faktycznie jest to możliwe? Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie 1 listopada można zrobić zakupy.

Wszystkich Świętych to okazja do wspominania dusz bliskich zmarłych, ale również do spotkań z rodzinami. Z okazji święta obchodzonego 1 listopada często musimy przyjąć gości, których trzeba poczęstować obiadem czy przekąskami. Przygotowujemy najlepsze dania. Przed świętami Polacy tłumnie ruszają na duże zakupy, które pozwolą im na przygotowanie uroczystości. Z pewnością znajdą się jednak osoby, które nie zdążyły zrobić zakupów lub zapomniały kupić ważnych produktów. Czy we Wszystkich Świętych mogą pójść do osiedlowego sklepu lub supermarketu i bez problemu zrobić zakupy? Sprawdź, czy 1.11.2022 sklepy są otwarte.

ZOBACZ TAKŻE: Zaduszki - czym się różnią od Wszystkich Świętych? Czy jest wtedy wolne?

Halloween - najlepsze piosenki na 31 października

1 listopada - czy są otwarte sklepy?

Czy we wtorek 1 listopada 2022 są otwarte sklepy? Postanowiliśmy sprawdzić, czy jest to dzień handlowy. Okazuje się, że zgodnie z prawem zdecydowana większość sklepów będzie zamknięta. Wyjątkiem będą jednak małe sklepy, w których sprzedawcą mogą być właściciele. O jakich miejscach mowa?

1 listopada - Żabka, Carrefour Express. GODZINY OTWARCIA

1 listopada 2022 otwarte mogą być jedynie niektóre małe sklepy osiedlowe i punkty franczyzowe, np. Żabka i Carrefour Express. Większość czynne jest w godzinach 11:00-20:00. Jeżeli o mniejsze sklepu osiedlowe warto zwrócić uwagę na godziny otwarcia widniejące zazwyczaj na drzwiach sklepu, bądź na stronie internetowej lokalu. Stacje benzynowe otwarte są natomiast przez całą dobę.