Sklepy otwarte 14.08.2022: Żabka, Biedronka, Lidl. Czy jest niedziela handlowa?

2022-08-13 15:00
Niedziela handlowa
Autor: Pixabay.com/Tumisu (Pixabay License) Niedziela handlowa [24.04.2022]. Czy w niedzielę sklepy są czynne?

Czy 14 sierpnia zrobimy gdzieś zakupy? Czy jest to niedziela niehandlowa? Czy większość sklepów sieciowych będzie zamknięta? Odpowiedzi na te pytania są poszukiwane przez wielu Polaków. Na szczęście zakaz handlu nie obejmuje wszystkich sklepów. Mamy listę placówek, w których 14.08.2022 będziemy mogli zrobić zakupy.

14 sierpnia to niedziela niehandlowa. Oznacza to, że większość sklepów będzie wtedy zamknięta. Niestety nie mamy co liczyć na zakupy w supermarketach i galeriach handlowych. Dlatego też najważniejsze zakupy proponujemy zrobić w piątek i sobotę. Co zrobić w sytuacji, gdy zabraknie nam czegoś naprawdę potrzebnego? Na szczęście zakaz handlu nie obejmuje wszystkich placówek. Są miejsca, w których spokojnie będziemy mogli zrobić zakupy 14.08.2022. Jakie sklepy będą otwarte i w jakich godzinach? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

ZOBACZ TAKŻE: Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Sklepy otwarte 14.08.2022 - gdzie zrobimy zakupy?

14 sierpnia 2022 otwarte mogą być jedynie niektóre małe sklepy osiedlowe i punkty franczyzowe, np. Żabka czy Carrefour Express. Jest jednak warunek: za kasą muszą stanąć właściciele lub osoby z ich najbliższej rodziny. Pilne zakupy zrobimy też na stacjach benzynowych, które są otwarte niezależnie od świąt i niedziel bez handlu. Na zakupy w Biedronce czy Lidlu nie ma co liczyć. Te sklepy będą zamknięte.

Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?

Sklepy otwarte 14.08.2022 - w jakich godzinach?

Większość sklepów Żabka w niedziele jest czynne w godzinach 11:00-20:00. Jeżeli o mniejsze sklepu osiedlowe warto zwrócić uwagę na godziny otwarcia widniejące zazwyczaj na drzwiach sklepu, bądź na stronie internetowej lokalu. Stacje benzynowe otwarte są natomiast przez całą dobę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze