Sitek - numer Syzyf hitem lata 2020? Kiedy nowa płyta?

2020-07-01 16:07 MK
Sitek
Autor: materiały prasowe

Po blisko czterech latach od platynowego debiutu „Wielkie Sny” Sitek wraca z długo wyczekiwanym materiałem! Kawałka Syzyf posłuchacie już teraz na ESKA.pl. Sprawdzajcie koniecznie!

Sitek - „Nowy Vibe” to czternaście premierowych utworów, w których autor urządza swoim fanom liryczno-muzyczny roller coaster. Tytuł materiału nie jest przypadkowy, pokazuje progres Sitka na wszystkich artystycznych polach. „Nowy Vibe” to dojrzałość, to otwarcie się na nową muzykę, to odwaga, która pcha do zmian.

Na nowym krążku każdy znajdzie coś dla siebie, materiał obfituje w potężne bangery jak „Snajper” czy „Idę jak”, które przeplatają się życiowymi i osobistymi wersami np. w otwierającym utworze „Syzyf”, „Stres” czy „Czuję się całkiem”.

Gościnnie na albumie obok Sitka usłyszymy takie postacie jak Gedz, Sarius, Kasta, JNR oraz YP, za produkcję utworów odpowiadają  Kubi Producent, SoSpecial, Miyo, Got Barss, Loaa, Johnny Beats, CatchUp i Olek.

Oprawą graficzną płyty „Nowy Vibe” zajęła się ekipa Full Metal Jacket. Limitowana wersja albumu zakupionego w preorderze zawiera dodatkowe utwory, unikatową poligrafię, autograf artysty oraz dodatki, które ujawnimy wkrótce.

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie! Zaskoczył i pokazał artystyczną twarz w Domowym Graniu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sitek - nowy kawałek, nowa płyta

Premiera nowego krążka Sitka zaplanowana jest na 18.09.2020, do tego czasu będziemy umilać wakacje porcją potężnych singli. Stay tuned! Wraz ze startem preorderu prezentujemy klip do numeru „Syzyf”, autorstwa ekipy OG Films, za produkcję muzyczną numeru odpowiada Got Barss.

Tracklista:

01.Syzyf

02. Nowy Vibe

03. Mango (Obejrzyj)

04. Idę jak

05. Stres

06. Czuję się całkiem

07. Co chcą zrobić feat. Sarius (Obejrzyj)

08. Labirynt feat. JNR, YP

09. Nie zasnę feat. Gedz

10. Albo albo feat. JNR, YP

11. Snajper

12. My też

13. Wiesz jak jest

14. Filar feat. Kasta

Najnowsze