Viki Gabor z siostrą Melisą

i

Autor: screen z programu "Szansa na sukces"

gwiazdy

Siostra Viki Gabor też jest uzdolniona muzycznie. Melisa wystąpiła w hicie Netfliksa!

2024-06-12 15:09

Nie jest tajemnicą, że Viki Gabor pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że jej starsza siostra, Melisa, również jest bardzo utalentowana. Dziewczyna nie tylko pięknie śpiewa, ale również pisze utwory, w tym te dla Wiktorii. Niedawno miała okazję sprawdzić się w aktorstwie. Serial z jej udziałem to hit Netfliksa!

Viki Gabor szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Piosenkarka zadebiutowała w 2. edycji programu "The Voice Kids", gdzie pod skrzydłami Tomsona i Barona zawędrowała do ścisłego finału, jednak przełomem w jej karierze zawodowej okazało się wygranie Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019. 12-letnia wówczas Wiktoria dokonała tego jako druga Polka w historii, a zwycięstwo otworzyło jej wrota do wielkiej, trwającej do dzisiaj kariery. Wokalistka przygotowuje się właśnie do wydania swojej trzeciej w dorobku płyty, przewrotnie zatytułowanej "Terminal 3". Nie wszyscy wiedzą o tym, że miłość do muzyki Viki wyniosła z domu. Gwiazda, która urodziła się z wadą słuchu, o czym opowiedziała w jednym z odcinków poświęconego jej serialu "Mój świat", od najmłodszych lat muzykowała z bliskimi - swoimi rodzicami oraz starszą siostrą. Melisa także może pochwalić się świetnym wokalem, ale również smykałką do pisania utworów. Siostry Gabor stworzyły wspólnie kawałek "Spotlight" na debiutanckie wydawnictwo Viki, a także wystąpiły jako duet w jednym z odcinków "Szansy na sukces". Jakiś czas temu Melisa miała szansę zasmakować również pracy na planie filmowym. Serial z jej udziałem to hit platformy Netflix!

Siostra Viki Gabor zabrała głos ws. ataku na piosenkarkę. "Zamiatanie prawdziwych intencji napastników pod dywan"

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Kim jest siostra Viki Gabor? Zagrała w wielkim hicie!

Melisa Gabor, starsza siostra Viki, żyje z dala od blasku fleszy. Nie oznacza to jednak, że nie realizuje się jako artystka. Mało kto wie o tym, że Melisa zagrała w wielkim hicie platformy Netflix, serialu "Infamia". Gabor zagrała w nim Aśkę. Ciekawostką jest również to, że w obsadzie produkcji pojawił się pan Dariusz - tata Viki i Melisy. Co na temat poświęconego życiu Romów w Polsce serialu miała do powiedzenia Viki? Artystka wskazała, że nie należy traktować go jako dokument.

To nie jest dokument, to jest serial, więc jest trochę prawdy, trochę nieprawdy. Fajnie, że wzięli udział, to była dla nich nowa przygoda. Ja swoją opinię zostawiam dla siebie - skwitowała.

Małgorzata Ostrowska - Sanah, Margaret nie mają z koncertów tego co ja. MELLINA - Meller