Sia - This Is Acting: płyta, na którą warto czekać! Wiemy dlaczego

2015-12-17 18:22
Sia okładka płyty
Autor: fot. okładka płyty Sia - This Is Acting: płyta, na którą warto czekać! Wiemy dlaczego

This Is Acting: nowa płyta Sii w regularnej sprzedaży pojawi się 29 stycznia 2016 roku. Właśnie wtedy usłyszymy wszystkie nowe piosenki Sii, które tym samym wypełnią album This Is Acting. Do tego momentu pozostało trochę czasu, ale my już teraz wiemy, dlaczego warto czekać na tę płytę! Przekonajcie się - na ESKA.pl!

Wasi ulubieni artyści nie próżnują i już w styczniu zaprezentują nowe albumy! W pierwszym miesiącu 2016 roku czeka nas premiera materiału od Charli'ego Putha, a także najnowszego wydawnictwa, pod którym podpisze się Sia! Jesteśmy pewni, że to właśnie płyta This Is Acting będzie jedną z najgorętszych premier całego roku! Siódmy studyjny krążek Australijki ukaże się 29.01.16, ale już teraz wiemy - dlaczego warto na niego czekać!

Płyta This Is Acting 

Dorobek albumowy najpopularniejszej australijskiej gwiazdy - zamyka wydany w 2014 roku krążek "1000 Forms of Fear". To z tej kompozycji pochodzi wielki, światowy przebój pt. Chandelier. Na samym początku 2015 roku, Sia zdradziła, że zaczyna prace nad swoim siódmym studyjnym krążkiem. Już wtedy zapowiadała nietypowy, bo dość aktorski projekt. This Is Acting jest również niezwykle ważnym dla artystki wydawnictwem ze względu na to że kończy nim współpracę z obecną wytwórnią płytową. 

This Is Acting płyta, na którą warto czekać

This Is Acting to z pewnością jeden z najgorętszych tytułów 2016 roku. Na singiel promujący został wybrany utwór "Alive", który początkowo miał się znaleźć na albumie Adele. Sia wielokrotnie wypowiadała się na temat swojego najnowszego dzieła: - Jestem bardzo produktywna. Cały album jest już gotowy i jest na nim dużo muzyki popowej. Nazwałam go 'This is Acting', ponieważ są tam piosenki, które napisałam dla innych artystów. Myślę, że wyraziłam to, co chciałam powiedzieć. Jest to trochę jak wczuwanie się w rolę innej osoby. To jest bardzo zabawne.". Dlaczego warto czekać na tę płytę? Oto powody, które sprawią, że z jeszcze większym zniecierpliwieniem będziecie czekać na ten album: 

  • Tracklista płyty, to 12 - niezwykle wyjątkowych utworów.
  • Rihanna, Demi Lovato, Adele, Beyonce, Katy Perry, m.in. one zrezygnowały z tekstów Sii. Wszystkie piosenki, które wypełnią "This Is Acting" zostały napisane dla innych artystów! 
  • Sia, co jakiś czas prezentuje dzieła z płyty. >>Posłuchaj kawałków, które znajdą się na nowym materiale Australijki!
  • To album, który dostarczy Wam wielu muzycznych uniesień!
  • Producentem wykonawczym jest między innymi Greg Kurstin i Jesse Shatkin! To oni stworzyli wielki przebój pt. "Chandelier".

Przypominamy: oficjalna premiera "This Is Acting" odbędzie się 29 stycznia 2016 roku! Posłuchajcie ostatniego singla z tego wydawnictwa - "Cheap Thrills":

 

>>Wyniki lotto 17.12.2015 - taka kasa wystarczyłaby na teledyski. Sprawdź ile kosztują

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze