Sia - This Is Acting: piosenki z płyty zaśpiewane na żywo

2016-01-05 15:07
Sia na żywo
Autor: fot. YouTube/SiaVEVO Sia - This Is Acting: piosenki z płyty zaśpiewane na żywo

This Is Acting, to nowa płyta Sii, która w sprzedaży pojawi się 29 stycznia 2016. Piosenki z płyty zwiastują, że to będzie naprawdę dobre wydawnictwo. Żeby potwierdzić Wam nasze przeczucia, podrzucamy najlepsze wersje live piosenek z This Is Acting. Oprócz udowadniamy, że Sia na żywo śpiewa jeszcze lepiej! Przekonajcie się na ESKA.pl!

Płyta This Is Acting pojawi się 29 stycznia 2016 roku i znamy już niektóre utwory z tego wydawnictwa. Nowe piosenki Sii pojawiają się w internecie i bardzo szybko zdobywają uznanie. Możemy więc przypuszczać, że album This Is Acting osiągnie wielki sukces. Tym bardziej, że Australijka promuje go dając występy na żywo. My po raz kolejny udowadniamy, iż jest to aktualnie jedna z najlepszych artystek na rynku muzycznym. Przypominamy również inne hity, które Sia live zaśpiewała w programach telewizyjnych.

Sia - This Is Acting:

Fani dostaną krążek Sii - 29 stycznia 2016 roku. Będzie to tym samym ostatnia płyta artystki z obecną wytwórnią. Album "This Is Acting" w wersji standardowej zawierać będzie 12 utworów, a z tego co wiadomo, jego reedycja wzbogacona będzie o hit z Davidem Guettą - Bang My Head. Najciekawsze jest jednak to, że nowe wydawnictwo zawierać będzie utwory, które Sia napisała dla innych artystów, ale oni z nich zrezygnowali. To właśnie na tym polega "aktorstwo", o którym Australijka powiedziała w jednym z wywiadów.

>> Sia - This Is Acting: płyta, na którą warto czekać! Wiemy dlaczego

Sia - Alive na żywo

Tym singlem Sia zapowiedziała nowe wydawnictwo. Kawałek został napisany z myślą o Adele: - To numer o życiu Adele, więc śpiewam z jej perspektywy - powiedziała. Do tej pory gwiazda na żywo Alive zaśpiewała blisko 15 razy! Za każdym razem jej występy były pełne emocji!

  • Alive u Ellen DeGeneres

  

  • Alive w programie Saturday Night Live

 

  • Alive na żywo we francuskiej rozgłośni radiowej NRJ:

 

Sia - Bird Set Free na żywo

Druga piosenka, która miała trafić na album "25" Adele. Tak się jednak nie stało! Za produkcje czterominutowej podniosłej ballady odpowiada Greg Kurstin.

  • Bird Set Free live w programie SNL u Donalda Trumpa:

 

  • Bird Set Free na żywo podczas Red Bull Sound Space w Los Angeles:

 

>> Sia - Cheap Thrills: poznajemy piosenki z This Is Acting! Posłuchaj na Eska.pl

Sia wielokrotnie udowodniła to, że doskonale radzi sobie występując na żywo. Zagraniczne media uznają, że jest to obecnie najlepiej śpiewająca "live" artystka XXI wieku. Potwierdzenie tego stwierdzenia - znajdziecie poniżej:

  • Titanium

 

  • Chandelier

 

  • Big Girls Cry

 

>> Sia: największe hity autorki This Is Acting. Sprawdź tuż przed premierą płyty!

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o Justinie Bieberze, One Direction czy Lady Gadze. Obejrzyjcie już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze