Sia napisze piosenki do filmu. Zaśpiewa... Natalie Portman!

2018-01-29 14:28
Sia napisze piosenki do filmu. Zaśpiewa... Natalie Portman!
Autor: Fot. YouTube/Sia VEVO Fot - Sia

Sia zaangażowała się w ważny filmowy projekt. Stworzy piosenki, które zaśpiewa sama Natalie Portman. To może być niezwykłe połączenie. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl.

Czy Natalie Portman ma muzyczny talent? Z pewnością musi posiadać go chociaż odrobinę, bo roli w Vox Lux nie mogłaby dostać tylko dzięki swoim pięknym oczom. Początkowo w projekt zaangażowana była Rooney Mary, znana z filmu 'Dziewczyna z tatuażem'. Opuściła jednak załogę i to jej miejsce zajęła Portman. Aktorka będzie mieć przed sobą spore wyzwanie. Piosenki do Vox Lux stworzy Sia.  

Cleo zapowiada nową płytę! Pierwszy singiel już na początku lutego!

Autor: brak danych

  Cleo wkrótce powróci i to w wielkim stylu! Najsłynniejsza ze wszystkich słowianek kończy przygotowania płyty. Już niebawem usłyszeć będziemy mogli jej najnowszy singiel 'ŁOWCY GWIAZD', który artystka zapowiedzała na portalach społecznościowych.

Sia - artystka stworzy muzykę do filmu

Sia również nie będzie miała łatwo. Vox Lux to historia fikcyjnej gwiazdy popu - Celeste. Będzie to opowieść o show biznesie i rozwoju kariery. Akcja została umieszczona w latach 1999-2016. Dzięki temu zobaczymy jak zmieniał się przemysł muzyczny w Ameryce na przestrzeni lat. 

Natalie Portman w muzycznym filmie

To właśnie Natalie Portman zagra Celeste w filmie Vox Lux. Przed aktorką spore wyzwanie. Prócz niej zobaczymy również Jude'a Lawa, który wcieli się w jej menadżera. Warto pamiętać, że tego aktora zobaczyć będziemy mogli wkrótce również w filmie Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Oba filmy premierę będą mieć jeszcze w 2018. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze