Sia: największe hity autorki This Is Acting. Sprawdź tuż przed premierą płyty!

2015-12-24 11:42
Sia
Autor: fot. Bulls Sia: największe hity autorki This Is Acting. Sprawdź tuż przed premierą płyty!

Największe hity Sii, które podbijały listy przebojów na całym świecie znajdziecie na ESKA.pl! Już 29 stycznia 2016 premiera płyty This Is Acting i jesteśmy pewni, że będzie to kopalnia wielkich hitów. Sia ma na koncie takie hity jak Chandelier, You're Never Fully Dressed Without a Smile, czy współpracę z Davidem Guettą przy Titanium. Zanim premiera This Is Acting - zdecydowaliśmy się przypomnieć największe przeboje Sii!

Sia to artystka, która popularność zawdzięcza jedynie swojemu talentowi. Co prawda jest obecna na rynku muzycznym od 1993 roku, to dopiero 19 lat później usłyszał o niej cały świat! Wszystko za sprawą Davida Guetty, który zdecydował się skorzystać z jej wokalu przy hicie Titanium. Właśnie dzięki francuskiemu producentowi, gwiazda po wygranej walce z nałogiem - na dobre rozwinęła skrzydła. Od 2011 roku Australijka ma na koncie wielkie przeboje, które podbijały najważniejsze listy przebojów na całym świecie. Największe hity Sii znajdziecie w jednym miejscu.

>>Wesołych Świąt! - życzenia, piosenki, wierszyki i doodle na Boże Narodzenie

Sia największe hity

Sia jest laureatką blisko 20. muzycznych nagród! Zdobyła m.in. wyróżnienie australijskiego i francuskiego przemysłu muzycznego, uhonorowana została w czasie YouTube Music Awards, jednak na jej koncie brakuje dwóch najważniejszych statuetek rozdawanych w czasie: Brit Awards i Grammy Awards. Gwiazda wróciła na rynek muzyczny po wygranej walce z nałogiem alkoholowym. Sama w jednym z wywiadów przyznała, że to był jeden z jej najgorszych momentów w życiu. Z pomocą przyszedł David Guetta, który poznał historię australijskiej piosenkarki, wyczuł w niej potencjał i zaprosił ją do współpracy. Owocem tego jest singiel "Titanium", który został okrzyknięty hitem 2012 roku! Numer w Australii pięciokrotnie pokrył się platyną, a w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano ponad cztery miliony kopii!

 

Kilka tygodni później wokal Sii wykorzystał Flo Rida! Kawałek "Wild Ones" również cieszył się sporą popularnością na listach przebojów. Przypomnijmy numer, który dotarł na miejsce 5. na Billboard Hot 100, na miejsce 4. w Wielkiej Brytanii, a nawet na miejsce 2. w Polsce!

 

Po tych sukcesach przyszedł czas, by zacząć pracę nad albumem "1000 Forms of Fear". W regularnej sprzedaży ukazał się on 4 lipca 2014 roku. Znajdziemy na nim single, które dały wokalistce wspomniane już wyróżnienia. Największą popularnością cieszył się hit..."Chandelier". I z pewnością nie jest to dla Was zaskoczenie. Największy (jak do tej pory) przebój Sii na singlu wydany 17 marca 2014 roku.

 

Z albumu "1000 Forms of Fear" pochodzi również utwór "Elastic Heart". Na rynku muzycznym popularnością cieszyła się wersja, w której gościnnie pojawił się The Weeknd i Diplo. Sia teledyskiem do tego utworu wzbudziła sporo kontrowersji. 

 

Już wiemy, że 29 stycznia 2016 roku na rynku muzycznym pojawi się siódmy studyjny krążek Sii Furler. Na albumie "This Is Acting" znajdziemy utwory, które zostały napisane z myślą o innych artystach, jednak ci z nich zrezygnowali. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo został hit pt. "Alive", który miał się znaleźć na płycie Adele. Utwór nie cieszył się tak dużą popularnością na listach przebojów, jak początkowo mogło się wydawać. Już wiemy, że drugim singlem z płyty jest numer "Cheap Thrills", który miał wypełnić płytę Rihanny. Za jego produkcje odpowiada Greg Kurstin - autor singla "Chandelier", czy "Hello" Adele. Dlaczego warto czekać na tę płytę? Dowiesz się>>>TUTAJ

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze