Shawn Mendes w Polsce 2019 - BILETY na koncert. Jak i gdzie kupić wcześniej?

2018-05-10 13:45
Shawn Mendes w Polsce 2019 - BILETY na koncert. Jak i gdzie kupić wcześniej?
Autor: fot. okładka trasy The Tour Shawn Mendes w Polsce 2019 - BILETY na koncert. Jak i gdzie kupić wcześniej?

Shawn Mendes pierwszy raz w Polsce wystąpi 2 kwietnia 2019 roku! Chcecie wcześniej cieszyć się z biletów na występ Kanadyjczyka? Podpowiadamy, co musicie zrobić!

Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety na koncert z pewnością będą cieszyły się dużym powodzeniem. Możecie kupić bilety na Shawna Mendesa w Krakowie, zanim te pojawią się w regularnej sprzedaży! Jak to zrobić? Gdzie wejść i co zrobić, by w pierwszej kolejności zapewnić sobie pożądaną wejściówkę? Zasady są bardzo przejrzyste i nie są wymagane żadne skomplikowane działania!

Shawn Mendes - bilety na koncert w przedsprzedaży

Wiadomość o biletach na koncert kanadyjskiego wokalisty pojawiła się w dniu ogłoszenia występu, czyli 8 maja 2018. Wiadomo, że regularna dystrybucja rozpocznie się 18 maja 2018, ale wy możecie zdobyć bilety dwa dni wcześniej! Zasady przybliżamy w tym miejscu - dostępne są również na oficjalnej stronie wydarzenia.

  • 16 maja 2018, godz. 10:00 - The FirstAccess Fan Presale - by nabyć bilety należy wykupić paszport w aplikacji Shawn Access.
  • 17 maja 2018, godz. 10:00 - The General Fan Presale - w dedykowanej aplikacji Shawn Access wystarczy znaleźć datę koncertu w Krakowie i kliknąć 'Presale Code'. Po chwili na naszym ekranie pojawi się kod, który będzie trzeba przepisać przy kupnie.
  • 18 maja 2018, godz. 10:00 - start regularnej sprzedaży - na stronie www.alteraltr.pl. Dodatkowe informacje o biletach znajdziecie na stronie: shawnmendesthetour.com

Urodzony w Toronto 20-letni wokalista ma na koncie dwa studyjne albumy. W 2015 roku wydał krążek pt. Handwritten, z którego znacie hity: Something Big oraz megahit Stitches. Na reedycji tego krążka pojawił się singiel nagrany z Camilą Cabellą - I Know What You Did Last Summer. Mendes we wrześniu 2016 roku wydał swój drugi album, na kórym znalazły się hity: Mercy i Treat You Better oraz There's Nothing Holdin' Me Back. 25 maja 2018 po wielu sukcesach pojawi się kolejne, trzecie już wydawnictwo młodego Kanadyjczyka. Znajdziemy na nim singiel In My Blood, Youth z Khalidem oraz niewydany jeszcze utwór Like To Be You z Julią Michaels.

SHAWN MENDES w Krakowie 2019 - BILETY. Gdzie kupić, kiedy i jakie są CENY?

Autor: brak danych

  Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety na koncert to gorący towar dla wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością czekali na swojego ulubionego wokalistę! Artysta ujawnił miasta na trasie koncertowej The Tour przed oficjalnym ogłoszeniem przez organizatora.

 

Najnowsze