SHAWN MENDES w Krakowie 2019 - BILETY. Gdzie kupić, kiedy i jakie są CENY?

2018-05-08 22:30

Shawn Mendes wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Gdzie i po ile kupić bilety na koncert autora wielu megahitów? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!

Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety na koncert to gorący towar dla wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością czekali na swojego ulubionego wokalistę! Artysta ujawnił miasta na trasie koncertowej The Tour przed oficjalnym ogłoszeniem przez organizatora. Gdzie i po ile bilety na koncert Shawna Mendesa w Krakowie? Jakie są ich ceny? Wejściówki pojawiły się w sprzedaży na ponad rok przed występem!

Shawn Mendes w Polsce 2019 bilety - gdzie, kiedy

Każdy, kto kupi bilety na koncert Shawna Mendesa w Polsce może liczyć na niezapomniane wrażenia. Otwarta sprzedaż biletów na koncert w Krakowie rozpoczęła się 18 maja o godzinie 10.00 na stronie internetowej alterart.pl. Wejściówki rozeszły się w 30 minut od wystartowania dystrybucji! 

Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety wyprzedane w 30 minut! Czy będzie druga pula?

Autor: brak danych

  Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety na koncert w Krakowie były jednym z najgorętszych towarów, jeśli chodzi o większość występów wielkich gwiazd w naszym kraju. Wejściówki cieszyły się przeogromną popularnością i w regularnej sprzedaży były dostępne...

Shawn Mendes w Krakowie wystąpi 2 kwietnia 2019 roku. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej The Tour, w czasie której artysta będzie promował trzeci studyjny album. Polska pojawiła się na koncertowej mapie kanadyjskiego wokalisty obok takich krajów, jak Niemcy, Belgia, Francja, Szwecja, Dania czy Włochy. Muzyk odwiedzi łącznie 23 kraje w Europie i 20 w Ameryce Północnej. The Tour będzie czwartą trasą w karierze utalentowanego wokalisty!

Shawn Mendes w Polsce 2019! BILETY, DATA, MIEJSCE

Autor: brak danych

  Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety, data i miejsce koncertu, to najważniejsze informacje jeśli chodzi o to wydarzenie. Jeden z najlepszych, a zarazem najbardziej utalentowanych wokalistów młodego pokolenia spełnił marzenie tysięcy polskich fanów i po raz pierwszy

Urodzony w Toronto 20-letni wokalista ma na koncie dwa studyjne albumy. W 2015 roku wydał krążek pt. Handwritten, z którego znacie hity: Something Big oraz megahit Stitches. Na reedycji tego krążka pojawił się singiel nagrany z Camilą Cabellą - I Know What You Did Last Summer. Mendes we wrześniu 2016 roku wydał swój drugi album, na kórym znalazły się hity: Mercy i Treat You Better oraz There's Nothing Holdin' Me Back. 25 maja 2018 po wielu sukcesach pojawi się kolejne, trzecie już wydawnictwo młodego Kanadyjczyka. Znajdziemy na nim singiel In My Blood, Youth z Khalidem oraz niewydany jeszcze utwór Like To Be You z Julią Michaels. 

Najnowsze