Shawn Mendes na Orange Warsaw Festival? Tego chcą fani!

2019-12-06 14:11 MK
Shawn Mendes
Autor: Andrew Toth/Getty AFP/East News

Tegoroczne Mikołajki nie mogły być lepsze dla fanów Camili Cabello. Organizatorzy Orange Warsaw Festival 2020 ogłosili artystkę jako pierwszą headlinerką całego wydarzenia. Wielu wielbicieli talentu gwiazdy ma nadzieję na to, że wspólnie z nią, do Polski zawita jej chłopak - Shawn Mendes. Czy tak się stanie? Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Shawn Mendes na Orange Warsaw Festival 2020? Ta informacja z pewnością ucieszyłaby tysiące fanek i fanów kanadyjskiego wokalisty. Od chwili swojego debiutu, Shawn Mendes uchodzi za jedną z największych gwiazd muzyki na całym świecie. Jego piosenki z miejsca stają się wielkimi hitami, a bilety na koncerty rozchodzą w ekspresowym tempie. Tak było w przypadku pierwszego koncertu piosenkarza w Krakowie, który miał miejsce 2 kwietnia 2019 roku. Jak doskonale wiedzą wszyscy fani, artystka nagrywa aktualnie swój kolejny krążek. Jedną z jego zapowiedzi jest singiel Senorita stworzony we współpracy z ukochaną - Camilą Cabello. To właśnie wykonawczyni hitu Havana została ogłoszona pierwszą headlinerką przyszłorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Wokalistka zagra w naszym kraju już 5 czerwca 2020 roku. Pod postem z ogłoszeniem można znaleźć wiele komentarzy od fanów, którzy liczą na to, że Shawn Mendes będzie towarzyszył swojej dziewczynie w trasie i wystąpi z nią wspólnie na festiwalowej scenie. Czy tak się stanie?

Shawn Mendes w Polsce 2020

- Możecie dać jeszcze Shawna do kompletu i będzie w ogóle idealnie; Może Shawna zabierze! Senorita na żywo - zgon na miejscu - takie komentarze można znaleźć pod postem opublikowanym na fanpage'u Orange Warsaw Festival. Wielu fanów z pewnością zastanawia się, czy występ artysty w naszym kraju jest możliwy. Biorąc pod uwagę fakt, że Shawn planuje wydać płytę w przyszłym roku, wysoce prawdopodobne jest, że wyruszy w trasę ją promującą jeszcze w 2020. Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie album Kanadyjczyka będzie miał swoją premierę. Liczymy jednak na to, że zobaczymy go w Polsce tak szybko, jak to tylko możliwe!

Najnowsze