Ellie Goulding krytykowana przez fanów. Co takiego zrobiła piosenkarka?

2018-11-15 13:45
Ellie Goulding fragment teledysku Close To Me
Autor: screen Youtube/Ellie Goulding Ellie Goulding fragment teledysku Close To Me

Twórczyni hitu Love Me Like You Do, 14 listopada wrzuciła do sieci klip do Close To Me. Fani krytykują artystkę. Czym naraziła się słuchaczom?

Ta piosenkarka ma na swoim koncie wiele hitów. Każdy z nas nucił chociaż raz Burn, Lights czy Love Me Like You Do. Ostatnio artystka opublikowała nową piosenkę Close To Me. Fani byli zachwyceni. 14 listopada piosenkarka wrzuciła do sieci teledysk do utworu. Tym razem, reakcje fanów nie były już tak optymistyczne. Czy to najgorszy klip w karierze artystki?

Japończyk poślubił...hologram. To przesada czy nowy wymiar miłości?

Ellie Goulding - klip do Close To Me

Przeglądając komentarze pod nowym klipem, znajdziecie wiele pochwał do głosu Ellie oraz do samej piosenki. Według fanów, Close To Me ma szansę być nowym hitem gwiazdy. Znalazły się też jednak, komentarze krytykujące artystkę. Fani uważają, że teledysk zupełnie nie pasuje do piosenki. Nie widzą oni żadnego nawiązania do słów utworu. Dodatkowo Ellie Goulding została skrytykowana za rzekomo powiększone usta, które zupełnie zmieniają jej twarz. Czy według was fani artystki mają rację? Sprawdźcie sami, oglądając wideo poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze