Shawn Mendes skopiował okładkę albumu? Fani bronią piosenkarza!

Shawn Mendes - płyta Wonder odsłoni prawdziwą twarz artysty! [DATA, PIOSENKI, TRACKLISTA]
Autor: Album Cover art / Wonder / Universal Music Poland Shawn Mendes - płyta Wonder odsłoni prawdziwą twarz artysty! [DATA, PIOSENKI, TRACKLISTA]

Shawn Mendes skopiował zdjęcie, które użyto jako okładkę jego nadchodzącego albumu? Taki zarzut wobec popularnego piosenkarza pojawił się w sieci. Na reakcję ze strony wielbicieli wokalisty nie trzeba było długo czekać. Czy fotografie rzeczywiście są do siebie tak bardzo podobne? Poznajcie szczegóły tej sprawy na ESKA.pl.

Shawn Mendes - okładka płyty Wonder to plagiat? Taki zarzut wobec wokalisty skierowali internauci, organizując twitterową akcję Shawn Mendes is over party. Niedługo po ogłoszeniu daty premiery swojego kolejnego krążka i wszelkich szczegółów z nim związanych, kanadyjski piosenkarz przyznał, że sam wpadł na pomysł stworzenia okładki, na której widoczny jest on w wodzie. Internauci zauważyli jednak, że opublikowane przez artystę zdjęcie łudząco przypomina to, które przed laty wykonała fotografka Camila Massu. Fotografia brała udział w corocznym plebiscycie organizowanym przez stację National Geographic w 2012 roku.

Wystarczyło zaledwie kilka godzin, by hashtag #shawnmendesisoverparty znalazł się na samym szczycie sekcji Trendy. Na odpowiedź ze strony wielbicieli piosenkarza nie trzeba było długo czekać. W końcu wielbiciele Shawna Mendesa nie bez powodu nazywani są jego armią. W trendach szybko pojawiły się hasła wspierające Kanadyjczyka.  

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Shawn Mendes - okładka Wonder plagiatem?

W sieci zawrzało. Fani Shawna Mendesa bronią jednak swojego idola, twierdząc, że nie powinno się wydawać osądów, dopóki nie pozna się stanowiska samych zainteresowanych. Na ten moment ani Camila Massu, ani sam Shawn Mendes nie skomentowali sprawy. Jedno jest pewne - wielbiciele piosenkarza udowodnili, że zawsze może na nich liczyć. 

Najnowsze