Shaun Baker przerobił kultowy hit! Run Away HITEM wiosny 2020?

2020-03-30 16:49 RW
Shaun Baker przerobił kultowy hit! Run Away HITEM wiosny 2020?
Autor: screen z teledysku na YouTube: SHAUN BAKER feat. Jessica Jean - Run Away (Klaas Original Mix) Shaun Baker przerobił kultowy hit! Run Away HITEM wiosny 2020?

Shaun Baker to postać doskonale znana polskim widzom największych polskich festiwali i słuchaczom Radia ESKA! Producent muzyczny powraca odświeżając kultowy hit. Posłuchajcie Run Away i zobaczcie zabawny teledysk już teraz - na ESKA.pl!

Shaun Baker, którego hity Hey, Hi, Hello czy V.I.P były na ustach całej Polski powraca z nowym singlem. Tym razem DJ prezentuje cover hitu The Soundlovers - Run Away. Słuchacze Radia ESKA z pewnością bardziej pamiętają przeróbkę za którą odpowiada Alex C. Mowa oczywiście o Du Hast Den Schönsten Arsch der Welt. Shaun stworzył nową wersję kultowego hitu we współpracy przy numerze ponownie zaprosił wokalistkę Jessicę Jean. Run Away to potężna dawka dance z chwytliwym refrenem. To numer, który idealnie sprawdzi się na radiowych playlistach jak również na klubowych parkietach. Teledysk powstał do wersji zremiksowenej przez światowej klasy producenta Klaas. To szalony obrazek, pełen seksapilu, zabawy i akcji! Ale nie wierzcie na słowo, kliknijcie play i przekonajcie się o tym sami! 

Najnowsze