Shape of You z historycznym rekordem! Ed Sheeran z wielkim sukcesem!

2018-12-13 11:52
Ed Sheeran
Autor: Lin Bilin/Xinhua News/East News Ed Sheeran

Ed Sheeran bije kolejne rekordy. Ostatnio pisaliśmy o tym, że jest jednym z najchętniej słuchanych wokalistów na świecie. To jednak nie jedyny sukces muzyka.

Shape of You - Ed Sheeran i jego piosenka byli skazani na sukces! Fani muzyka kochają go za anielski głos, niezwykłą skromność i właśnie za piosenki o miłości. Liczba miłośników Sheerana powoduje, że muzyk ma na swoim koncie wiele muzycznych sukcesów. Na to konto wskoczył właśnie kolejny. Jaki rekord pobił tym razem?

Ed Sheeeran w piosence 50 Centa i Eminema! Kiedy premiera?

Shape of You - kolejny rekord Eda Sheerana

Według statystyk Spotify, Ed Sheeran pobił kolejny rekord. Jego piosenka Shape of You przekroczyła liczbę 2 miliardów streamów, tym samym stając się najczęściej odtwarzanym utworem wszech czasów! Nieźle, prawda?

Sukces Eda Sheerana

Singiel został wydany 6 stycznia 2017 roku. Był hitem numer jeden w trzydziestu krajach na całym świecie. Za tekst piosenki Shape of You odpowiada Ed Sheeran, Steve Mac, Johnny McDaid, Kandi Burruss, Tameka Cottle oraz Kevin Briggs. Za produkcję natomiast - Ed Sheeran i Steve Mac.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze